رفتن به مطلب

VDM کردن پلیر فدرال

Tentacion_Cyber

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Tentacion_Cyber 

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Rider_Ninja

اطلاعات اکانت شما (لول ۱۶ عضو فکش فدرال):

توضیحات شکایت: ایشون پشت بودیم داشتیم صحبت میکردیم که ایم گرفت شلیک کردم طرفش بعد سوار هلی شد با اون vdm کرد و بعدش گفت فشار چیه دارم میرقصم پیگیری بشه

مدارک مورد نیاز :

Screenshot_20230607_223404_IRan Rp - Client.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من Rider_Ninja هستم اولا که شما داری دروغ میگی من اسن اون لحضه گان نداشتم و این شما بودید که رو من ایم گرفتید بعد منم برای دفاع از خود سریع سوار هلی شدم تا فرار کنم ولی غیر عمدی شما کیل شدی بعد شما یک جورایی توهین کردی از پلیس فدرال بعیده بعدشم بنده خودم از ایشون بخاطر توهین کردن در تلگرام به بنده اینکه منو ایستگاه کردی از سب تا الان که شبه بعدشم شما وان دادی وقتی وان بدی دیگه حق نداری شکایت کنی پس پلیس ها و نوپو و اف بی ای برای چی ساخته شدن؟ که با وان حلش کنن بنده درمورد رفتار هایی که شما با من کردی برای اقای سید در پیوی ایشون مطرح کردم اینم شات از فحش هایی که شما دادی فحش های شما مربوط میشه به سرور پس حساب میشه بهت گفتم خب بهت مسگم نگه دار بیگ اسموک رو ازت بخرم شما میتونستی بگی نه نه اینکه منو تا شب ایستگاه کنی بعد اخر بگی فروختم راستش بعد بخندی دقیقا تا اینو گفتی نوشتی ایکس دی نوشت از خنده پاره شد منو به سخره گرفتی این منم که باید ازت شکایت کنم که چون به دلایلی همه عکس ها اینجا جا نمیشه و حجم کم میاد به اقای سید گفتم در پیویش شما فحاشی کردی مربوط به سرور تو یکی از عکش های دیگه هم بازم فحاشی کردی خب تو یک چیزی ،فتی که منم بهت گفتم فشار بخور تو عکس هایی که خودت هم دادی تو اول گفتی فیشارر بعد گفتی لاشی بعد منم گفتم فشار چیه ددارم میرفصم اسن نگفتم فشار بخور تو یکی از عکسا دیگه هم گفتم هلی بدم بیگ میدی لایک کردی تازه شنا هی به من میگفتی خفه شو هیچی نمیگفتم من حتی یک بار هم تو طول این مکالمه یک بار هم به شما توهین نکردن به جز اینکه گفتم **** کلمه فیلتر شده **** چون رفته بودی رو اعصابم وقتمو از سب تلف کردی تازه من فقط یک **** کلمه فیلتر شده **** گفتم حالا تو این همه فحش دادی تازه بازم هست اما گفتم که اینجا بیش از این دیگه حجم نمیرسه بقیرو خوده سیر میدونه1006452131_Screenshot_--_.thumb.jpg.5ceefb08e2084608d7e45e1b68b39b02.jpg632185632_Screenshot_--_.thumb.jpg.38b1fd02799f37d93237077af82dc92d.jpg375370627_Screenshot_--_.thumb.jpg.7b70dbc3c148d77d298d7b882c4d3fe8.jpg724895806_Screenshot_--_.thumb.jpg.c1b3364f1e6ac2ccd9073a07d9a67593.jpg

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Hossien_Silent گفته است:

اون کلمه ای هم که فیلتر شده کلمه ن.      و          ب  هست من فقط اینو به تو گفتم تو تمام فحش هارو گفتی

چت تلگرام ربطی به اینجا نداره

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، Tentacion_Cyber گفته است:

چت تلگرام ربطی به اینجا نداره

من موندم از این شکایت دارم چجوری ب سرور توهین کردم منطقیه میاد؟ منی که عضو فدرال ب سختی رسیدم بعد بیام توهین کنم ک تو عکست اصلا چت تلگرام چیزی معلوم نی از توهین که الکی میگی همه توهین ها به تو بود چی بگم واقعا چرا باید مثل شماها تو رول پلی باشه ارزش رول پلی میاد پایین اینطوری 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Tentacion_Cyber گفته است:

من موندم از این شکایت دارم چجوری ب سرور توهین کردم منطقیه میاد؟ منی که عضو فدرال ب سختی رسیدم بعد بیام توهین کنم ک تو عکست اصلا چت تلگرام چیزی معلوم نی از توهین که الکی میگی همه توهین ها به تو بود چی بگم واقعا چرا باید مثل شماها تو رول پلی باشه ارزش رول پلی میاد پایین اینطوری 

شما به من توهین کردی نه سرور منظور رو بگیر منظورم اینه که فحش هایی که تو به من دادی تو تلگرام بوده اما ربط داره به سرور اگر به سرور ربط نداره پس چی باعث شده به من فحش بدی؟ صبر کن ببینم چی گفتی؟ گفتی فحش هایی که دادی معلوم نیست که به من داده باشی😶 اومدی پیوی داری فحش میدی میگی معلوم نیس عجبا دقیقا چرا باید همچین ادمایی مثه تو در رول پلی باشه؟ فحش که بلدی ماشالاه مثل بلبل کیل غیر عمد که وان میدی مردمو ایستگاه میکنی دقیقا منم همینو میگم بعدشم تو ۳تا وان دادی من جرمش کشیدم ۳تا وان دادی دیگه حق نداری بدی فروم پس پلیس و نوپو و پلیس فدرال و اف بی ای برای چی هست؟ شکایتت رد میشه منم شکاستمو به سید گفتم اینقدر شاهکار کردی که شات ها اینجا جا نمیشه رفتم پیوی سید گقتم

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Tentacion_Cyber گفته است:

نام شما در بازی: Tentacion_Cyber 

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Rider_Ninja

اطلاعات اکانت شما (لول ۱۶ عضو فکش فدرال):

توضیحات شکایت: ایشون پشت بودیم داشتیم صحبت میکردیم که ایم گرفت شلیک کردم طرفش بعد سوار هلی شد با اون vdm کرد و بعدش گفت فشار چیه دارم میرقصم پیگیری بشه

مدارک مورد نیاز :

Screenshot_20230607_223404_IRan Rp - Client.jpg

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1: نداشتن مدارک کافی

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram : @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...