رفتن به مطلب

شکایت از اقلیت دولتی

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Kamyar_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Ali_Winner

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 31 تو فکشن نیستم

توضیحات شکایت:

خالا کارب ندارم تیر اندازی کردم ب کسی هم نزدم وانتد داد اسکرین نگرفتم بهش میگم بچه سال میاد وانتد بی احترامی میده خودتون ببینید دیگه

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_20230603_193013_IRan Rp - Client.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم از این مدرک دارم که هیچی حالیش نیست 

سی ام دی drug masraf mikond زدم اصلا ربطی به کسی نداره و حتی معلوم نیست منظورم کیه که دراگ مصرف می‌کنه به من چهارتا وانتد دراگ داد بعد وانتد توهین داد همرو پاک کرد بازم وانتد توهین داد pay day شد پاک شد بازم وانتد توهین داد 

کلا بچه سالی تو رگاشه

۱۸-۴۷-۵۴-1036041473_Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.b1050d5f0fe2d02683b23f27ed4c9c9c.jpg

۱۸-۴۷-۵۶-1274884683_Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.23efaf93b58477f58e3cecd3a86d7804.jpg

۱۸-۴۷-۴۹-2139855280_Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.78e02f944e544244bf6fe4da4637f211.jpg

لینک به دیدگاه

خخ حالا اومدی شکایت میزاری اول که بچه مردم کیل کردی وانتد دادم بعد بی احترامی میکنی 

بی احترامی شما باعث شد وانتد توهین و فحاشی بدم 

چیتوز اولا من دوتا وانتد دراگ بهت دادم یک مامور نوپو هم بود وانتد دراگ داد بعد بهم میگی ریدی این بی احترامی نیست؟ 

بعد میگی پی دی اومد باید وانتد پاک بشه مثل بگی طرف موقع اذان گشتم قطع انجام نشده😂

منطقی حرف بزنید

لینک به دیدگاه

بچه سال فحش؟؟؟؟ 

بنده ب دیوار تیر زدم وانتد دادی حواسم نبود اسکرین بگیرم بهت میگم بچه سال وانتد بی احترامی میدی بچه سال فحشه؟ 

شما واقعات سن ۷سالگی موندید!!

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

وقتی اینجوری ۳ نفر ازت شاکی یعنی کارتو بلد نیستی من پی‌دی بودم لیو زدم دیدی اسمم تو فورم بیاد تا حالا؟

چرا نیومده چون مثل شما نبودم !!

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Kamyar_Cartel گفته است:

بچه سال فحش؟؟؟؟ 

بنده ب دیوار تیر زدم وانتد دادی حواسم نبود اسکرین بگیرم بهت میگم بچه سال وانتد بی احترامی میدی بچه سال فحشه؟ 

شما واقعات سن ۷سالگی موندید!!

تو داشتی طرف رو میزدی چون رفتید ی خونه بخرید طرف خواست بخرتش تو کیلش کردی که خونه نخره منم تورو وانتد دادم و کاف کردم 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ اگر به فردی حتا یک تیر هم برخورد کند میتواند وانتد Dm ثبت کند 

2 _ شما توهین کردید و مجازات شدید

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

ویرایش شده در توسط Hunter_cyber
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...