رفتن به مطلب

FBI که نان ارپی میکنه و قوانینو بلد نیست Tentacion_Cyber

پست های پیشنهاد شده

اف بی ای اومد جلوی خونم با تیپ مخفی و اسکین ساده گفت  دراگ داری منم کیلش کردم  ۳تا وانتد داد بعد اف شد و باز اومد اونجا خودشو تلپورت کرد منم از ترس اینکه نگیرم رفتم داخل خونه  ایم گرفتم تا بیاد داخل بزنمش      زدم کیلش کردم وانتد داد به دلیل اتک  با اینکه  من فقط زدمش چه ربطی ب اتک داره داخل عکس مشخصه.   من الان شش وانتدم و باید  وانتدام پاک شه منتظر جواب میمونمhttps://www.uplooder.net/img/image/44/5c4ca35920eca04139c90c5d78d72f18/Screenshot-۲۰۲۳-۰۶-۰۳-۱۳-۳۹-۲۵-۹۸۹-ir.iranrpsv.play.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزم تلپورت نبود وقتی که رفتین تو خونه دوباره با موتور خدمت رسیدم و اینکه مجازات واستون صورت گرفت اگه فروم من نگاه کنید وقتی با لباس عادی میام حق کیل نداری وقتی کیل کردی وانتد اتک یا همون dm هم گرفتید ۲ بار کیل کردید و دوبار هم وانتد گرفتید مدارک مورد نیاز برای اینکه توهین کردین بازم هستش  از مجازاتی ک گرفتید لذت ببرید و سعی کنید فرهنگتون به رخ بقیه نکشید

Screenshot_20230603_134319_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230603_134211_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230603_134258_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230603_134044_IRan Rp - Client.jpg

لینک به دیدگاه

بعدش من نمیدونستم تو  اف بی ای هستی با لباس شخصی اومدی میگی دراگ زدم کیلت کردم وقتی مخفی اومدی  چه انتظاری داری؟

بعد    اینکارت نان ارپیه من زدم ناکت کردم تو اف میشی باز میای تو بازی که    زنده شده باشی بیای منو بگیری تو اونجا ناک بودی نباید حرکت دیگه ای میزدی مگه ارپی نیست؟؟  تو واقعیت مگه پلیس  تیر میخوره میوفته افلاین میشه باز میاد ک زنده بشه؟  

ادمین   تنبلی نکن لطفا این متنمم بخون   

لینک به دیدگاه

اگرم اف شدی باید میزدی از خونت بیای نه اینکه زنده بشی از سر جای قبلیت  سطح ارپیت 0 

سطح بلد بودن قوانینت  0

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...