رفتن به مطلب

Nrp Wanted And Nrp Jail / Ali Winner

پست های پیشنهاد شده

نام شما در سرور : Hichkas_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Ali_Winner

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 18 , بدون فکشن

توضیحات شکایت: ایشون اف دیوتی با باتوم فریز میکنه و وسط عملیات ان دیوتی میکنه وانتد میده . اولا اف دیوتی وسط کارش ان دیوتی میکنه. دوما قبل اینکه بمیره وانتد بی دلیل میده . سوما این فرد اف بی ای هست و داخل Ls ان دیوتی میکنه وانتد بی دلیل هم میده. واقعا واسه همچین لیدر و همچین افرادی واقعا متاسفم که با این کاراشون سطح سرور رو پایین میارن . 

https://s8.uupload.ir/files/20230603_140837_84qx.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا که ممبر اف بی ای نباید با لباس فکشن بره کاف کنه باید با لباس شخصی یا شهروند بره

دوما شما بار اول که اومدم فدایی کاف کنم شما کیل کردید و چهار نفر بودید زدید 

بار دوم هیل که گرفتم اومدم سمت شما و در ویدیو معلوم که ایم گرفتی بزنی شوکر زدم بیوفتی که بتونم مجرم رو کاف کنم ولی از اونجایی که شش وانتد بود اجازه کیل کردن رو داشتم و چون میدونستم نمیزارید ببرم و کیل میکنید فدایی رو کیل کردم 

و بعدش دیدم خودت کیل کردی و وانتد کشتن یا همون دی ام بهتون دادم اگر توضیحات بیشتری داری بگو؛

Screenshot_۲۰۲۳-۰۶-۰۳-۱۴-۰۲-۳۲-۸۸۵_ir.iranrpsv.play.jpg

لینک به دیدگاه

بعدش که فدایی کیل شد شما من رو کشتی در فیلم کاملآ واضح😂 به یکی بگو که سند نداشته باشه من از همه چیز شات میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...