رفتن به مطلب

شکایت از ممبر نوپو

پست های پیشنهاد شده

اسم شما در بازی:Nix_Blood

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Amirsely_lord

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 20 

Nopo rnk 4

توضیحات شکایت: نقض قوانین شرکت در اتک زدن سایلنسر به مامور دولتی دخالت در بردن مجرم شلیک ب ممبر دولتی Screenshot_2023-05-30-00-53-22-236_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.0f7fe1792e9341fa85a3b3b982a0d46a.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما گفتید ک در رکورد بودید میخام مدارکتونو ببینم بعدم شما ب اون کسایی ک منو کیل کردن وانتد دادید ؟ فکر نکنم داده باشید ریختید ت فم دارید میزنید دفاع از خود حتما اچ پی و ارمور هم با سایلنسر کم شده ی حرف خندار میزنید دفاع از خود شما ت ملک من بودید دارید ب من حمله میکنید بعد شما دفاع از خود کردید ؟؟؟؟ یکم ارپی یادبگیرید بدون هیچ اجازه وارد ی ملکی شدید دارید تیرندازی میکنید بعد منم اومدم از ملکم دفاع کنم و وانتد بدم کاف کنم ببرم بعد شما تیرندازی میکنید ؟؟ مدارکتونم ب جناب هانتر بدید خودشون قضاوت میکنن راستی گفتی ساحل من ک بدون اسلحه اومدم ساحل داشتید میزدید گان کشیدم نمیدونم کی ب کی حمله کرده ولی شما ت ملک من بودید پس نمیشه دفاع از خود 

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Amirsly_Lord گفته است:

Screenshot_20230530-005920_SA-MP.thumb.jpg.fa3872138ba94e5b7c7bdb61b5c63bb3.jpgScreenshot_20230530-010017_SA-MP.thumb.jpg.553d24301f552d7b8146ee5d2ff4e70e.jpg ماشالا ممبراتون پیش فعال میفهمن که ما میخایی اتک بدیم ماسک زدن😂😂

هیچکدوم از کسایی که داخل تصویر شما هستن، عضو نوپو نیستن

در جریان باشید که تهمت الکی منجر به وارن میشود.

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Nix_Blood گفته است:

اسم شما در بازی:Nix_Blood

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Amirsely_lord

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 20 

Nopo rnk 4

توضیحات شکایت: نقض قوانین شرکت در اتک زدن سایلنسر به مامور دولتی دخالت در بردن مجرم شلیک ب ممبر دولتی Screenshot_2023-05-30-00-53-22-236_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.0f7fe1792e9341fa85a3b3b982a0d46a.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

جناب باز هم میگم، تنها شخصی که داخل اون عکس عضو نوپو هست خود شمایی.

اون آقا عضو نوپو نیستن شما خودت عضو نوپو هستی و میتونی از members/ لیست افراد آنلاین فکشن رو ببینی.

درضمن اگه از هم فکشنی خودتون شکایت دارید پیوی من مطرح میکنید نه فروم

ایشونم ممبر نوپو نیستن.

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، NovaLeopard گفته است:

جناب باز هم میگم، تنها شخصی که داخل اون عکس عضو نوپو هست خود شمایی.

اون آقا عضو نوپو نیستن شما خودت عضو نوپو هستی و میتونی از members/ لیست افراد آنلاین فکشن رو ببینی.

درضمن اگه از هم فکشنی خودتون شکایت دارید پیوی من مطرح میکنید نه فروم

ایشونم ممبر نوپو نیستن.

بله من اشتباه کردم فکردم ممبر نوپو

لینک به دیدگاه

۳۹ دقیقه قبل، Amirsly_Lord گفته است:

عزیزم دورت بگردم حداقل دروغ نگو دیگه داخل اسکرینی گذاشتی معلومه کی اول شوکر زد  ارمور ماهم با شوکر شما کم میشد یعنی؟ عجب میگم ما داشتیم برا خدمون اهنگ گوش میدادیم دیدیم ممبرا شما لب ساحل اونجا پله مارا گرفتن زیر تیر پیاده شدیم ببینم قضیه چیه یکی مونو کیل کردین ما هم افتادیم دنبالتون دیگه میخایی بزنین بعد ما نگاه کنیم؟

اصلا شما فکنم متوجه نمیشید اصلا چرا در اتک لورد شرکت کردید ؟؟ 

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، NovaLeopard گفته است:

هیچکدوم از کسایی که داخل تصویر شما هستن، عضو نوپو نیستن

در جریان باشید که تهمت الکی منجر به وارن میشود.

بنده فکردم ممبر نوپو هستن ولی ممبر پیدی بودن شرمنده ولی بازم ایشون ت اتک شرکت مرده بودش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...