رفتن به مطلب

شکایت از دو پلیر نوپو و پیدی

پست های پیشنهاد شده

من با یکی از ممبرای شهرداری درحال حرف زدن بودم که یکی از ممبرای پیدی اومد وانتد داد (فقط یه اخطار داد boro1) بعد نیم ساعت که منو الاف کرده دم شهرداری اخر میفهمه که اره با یکی از ممبرای شهرداری کار داشتم زمانی که ان کاف میکنه ممبر نوپو میاد منو کیل میکه با شوکر بدون هیچ دلیلی و داشتن 1وانتد (نوپو تو شهر حق نداره با وانتد 1 و 2 کاری داشته باشه (همه چیز توی عکس مشخصه) Screenshot_2023-05-25-19-08-52-785_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.ae15e640d3d62e8320a4032ee95de5bf.jpgاینجا مشخصه که با یه اخطار وانتد میده بعد... Screenshot_2023-05-25-19-13-18-582_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.db0cf149ef1c59ce777d93f8001f5c75.jpgبه تایم نگاه کنید که من چقد موندم از وقتی وانتد داده هنوز نبرده و پیاماهم چک کنید که کمبر شهرداری میگه لطفا ازادش کنید مزاحم نیست و ممبر نوپو Mr_Rebel میاد وانتد یک (یعنی منو) کیل میکنه 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما تو قسمت سرویس مامور شهرداری درخواست کمک کرد گفت یکی بیاد مزاحم من مجرم جیل کرده بودم بیرون پیدی بودم بعد درخواست رو مامور پیدی قبول کرد و اومد شما کاف کرد

و بعد هم با هم دعوا کردید و خیلی بین مامور شهرداری و پیدی درگیری شد و منم برای پایان دادن دعوا شما کیل کردم شهرداری جایی نیست که شما دنبال اینی ممبر بگیری واسه فمت و میای دعوا میکنی 

شکایت شما باید از مأمور پیدی باشه که به شما بدون اختار وانتد داد ن من که مامور نوپو هستم 

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Ali_Ahvaz۲ گفته است:

شما تو قسمت سرویس مامور شهرداری درخواست کمک کرد گفت یکی بیاد مزاحم من مجرم جیل کرده بودم بیرون پیدی بودم بعد درخواست رو مامور پیدی قبول کرد و اومد شما کاف کرد

و بعد هم با هم دعوا کردید و خیلی بین مامور شهرداری و پیدی درگیری شد و منم برای پایان دادن دعوا شما کیل کردم شهرداری جایی نیست که شما دنبال اینی ممبر بگیری واسه فمت و میای دعوا میکنی 

شکایت شما باید از مأمور پیدی باشه که به شما بدون اختار وانتد داد ن من که مامور نوپو هستم 

عزیز به شما ربطی نداره شما در هر صورت حق کسل کردن وانتد 1و2 رو ندارید بدون هیچ اخطاری منو کیل کردید عکسای دیگه ای هم دارم که قبلش با مشت میزدید(البته لیدرتون گفت وارنتون ثبت شده و این قابل قبوله برام) 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما پیگیری و قبول شد

برای بازیکن مورد نظر مجازات صورت خواهد گرفت

تشکر از شکایت شما. امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...