رفتن به مطلب

W Bi Dalil

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Sigma_Zex

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Freddy_Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 13 No Faction

توضیحات شکایت: ایشون طبق قوانین پیدی اول باید ببینه من چه مزاحمتی ایجاد کردم که نکرد!! 2 بدونه اخطار وانتد داد 3 مدیک هم گفته باشه مزاحم هستش پیدی اول باید ببینه طرف چیکار کرده من ایستاده پیش ماشینیم وسط خیابان بعد میاد وانتد میده مدیکم از اون سر مدیک میاد میگه مزاحم بابا نمیشع که هرکی رو که دید پات یا فبی ترک داره رو وانتد بده اه تویه چت هم میتونید ببینید که اخطار نداده

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)sa-mp-018.thumb.png.1ca5a8e2c4c5d085efca2ffcbea9581a.pngsa-mp-019.thumb.png.3c4398574daf9ab18b51f4ca414caa74.pngsa-mp-020.thumb.png.3a00531ac7879f3704eb2ba7e1239d49.pngsa-mp-021.thumb.png.96ffc4896fff217fbeb578c26b6fb5c5.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...