رفتن به مطلب

کاف بیرون از شهر

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Rider_Ninja

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Amirhosien_Paradise

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۱۴ فکشن مدیک رنک ۱

توضیحات شکایت: ایشون بیرون از شهر کاف میکنه پی دی هم هست اما اهمیت نمیداد بهش میگفتم بیرون از شهر کاف نکن و عکس ها میتونید مشاهده کنید که بیرون از شهر هست بهش میگم بیرون از شهر کاف میکنی ؟ میدم فروم میگه خب عجب تازه حتی تعقیبمم نمیکرد یوهو دیدم ایشون اومدن بیرون از شهر منو کاف کردن عجب ولی حتی اگر تعقیبمم میکرد باید وقتی بیرون از شهر برم باید ول کنه چون فقط گتو اینجوریه که در حیت تعقیب پی دی حق وارد شدن به گتو داره اما بیرون از شهر طبق قوانین نه اون سیک هم به رفیقم گفتم داشت تیر میزد با ام ۴ تو مپ هم میبینید که رفیقم وقتی پلیس رو دید داره فرار میکنه رو شوخی هم گفتم اگر هم باور نمیکنید بهش بگم بیاد زیر این فروم بنویسه

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...):71528302_Screenshot_--_.thumb.jpg.0e391d672dfefce58b78df65f35a85c5.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وای وای باورم نمیشه باورم نمیشه که منظور از بیرون شهر یک نمیدونید وااایی پی در اجازه رد شدن از پل رو نداره آیا میفهمید؟ وقتی که اجازه رد شدن از پل نداره چه برسه به اونجا اخه شهر به اونی میگن که رنگش خاکستری توره نه اون جاده ها و جنگل ها اونجا خارج از شهر هستش من پی دی بودم نوپو بودم اف بی ای هم بودم ما پی دی و نوپو بودیم مثه شماها میشه گفت **** کلمه فیلتر شده **** بودیم همین که پامون رو از پل رد شد ساب تا ۳ تو چت فکشن شمرد که بیایم بیرون سریع وگرنه وارن بعدشم اگرم نمدونید پل شهر کجاست با نشون دادن عکس مپ مثه خودتون بهتون حالی میکنم کجاس بعدشم توی مپ نوشته لوس سانتوس ننوشته شهر منظور از لوس سانتون میتونه محیط های لوس سانتوس جنگل های لوس سانتوش و... باشه دلیل نمیشه بگیم کل لوس سانتوس شهره1673359734_Screenshot_--_.thumb.jpg.bcdcf3020688f60ea4af4aec8c402952.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ اون محوطه جزو شهر یک محسوب میشه

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...