رفتن به مطلب

بردن مدیک به زندان

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Rider_Ninja

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Bang_Bang

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۱۳ فکشن مدیک رنک ۱

توضیحات شکایت: سلام ایشون بنظرم اسن باید کیک بشه کلا تمام قوانین پلیس رو زیره سوال برده من سوالم اینه آیا لیدر پی دی واقعا قبل از اینکه ایشون رو پلیس کنه ازش تست رو درست گرفته؟ ایشون منی که مدیک هستم رو بردن زندان باورتون میشه؟ من که تاحالا همچین چیزی ندیده بودم علاوه بر این میگم چرا اینکارو میکنی فروم میدم و یک کاری میکنم کیک شی ایشون وانتد فحاشی میده عجب بد میگه مزاحمت ایجاد کردی، خب پلیس کسایی که دوره وره ندی باشن رو میگیره این درست ولی ایا مدیک هارم میگیره؟؟ من به ایشون نشون دادم که مدیکم تازه کاریم نمیکردم اونجا واساده بودم ایشون وانتد داد ایشون به اندازه کافی اشتباه کردن که کیک بشن

مدارک به همراه فیلم و عکس: 1046867453_Screenshot_--_.thumb.jpg.f53b4df1a4aa4e921bf66b2a77b18461.jpg227563390_Screenshot_--_.thumb.jpg.2060683765398a3b945fee3417774175.jpg1862062091_Screenshot_--_.thumb.jpg.6e8dcc679844aab76a4667982a2bd3b4.jpg1434066331_Screenshot_--_.thumb.jpg.14e60d4313a8e25c1123758a2d19e982.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من اولش به اشتباه نوشتم شکایت از بازیکن بعد اومدم همون متن هایی که نوشته بودم رو کپی کردم اینجا گزاشتم برا همین اول نوشته نوشته ۳ دقیقه پیش اون اشتباه نوشتم شما اون رو هیچی حساب کنید

لینک به دیدگاه

عزیز از کی تاحالا مدیک اگه تو جایی که کار میکنه باشه بهش میگن مزاحمت؟؟؟؟؟؟؟؟

من اونجا وایساده بودم شما به من به جرم مزاحمت وانتد دادی شما اسن قوانین پی دی خوندی؟ شما به چه اجازه ای افراد دولتی میندازی زندان؟ تو جایی که کار میکردم وایساده بودم همه مدیک ها هم منو میشناختن بهم چیزی نمیگفتن حتی تو عکس ها یکی بهم اسمس داد چرا تورو برد زندان همه کسایی که تو زندان بودن تعجب کرده بودن که مدیک زندان هستش همه اسم تورو از من میخواستن تا ببینن کیه که مدیک میندازه زندان

لینک به دیدگاه

بنده از لیدرم اجازه مرخصی گرفتم دوست داشتم با لباس شخصی باشم باید به شما جواب پس بدم؟ بعدشم من وسط راه لباس شخصی پوشیدم که به شما نشون بدم که دولتی هستم که از بردن دولتی به زندان دست بردارید اما شما کاره خودتونو کردید عزیز اشتباهی که میکنیو قبول کن برو قوانین رو یک نگاه بنداز

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما پیگیری و قبول شد

برای بازیکن مورد نظر مجازات صورت خواهد گرفت

تشکر از شکایت شما. امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...