رفتن به مطلب

Nicholas_Nova

rick Alexandre

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض ادب بر پشتیبانی لطف کنید سخت این موضوع پیگیری کنید 
من یوتوبر سرورم و اصلا نمیخام وارد کیرپتو ایران رول پلی شم اصلا نه درخواست دادم نه هیچی کانالمم ۵۰۰ عضو دوست دارم خودم برم بالا  داریم برای ویدیو یوتوب ظبت میکنیم ۳۰ نفرم اوردیم برای ویدیو یه پیدی میاد بین اون همه منو میبره جیل وانتت میدع از قسط ویدیو خراب کرد میدونس ویدیو عه بهش گفتم عزیز داریم ظبت میکنیم اونور وای میسی بعد دیدم وانتت داد ۳ تا برد گفتم ینی چی گفت ب دلیل حمل گان گانم دیز بود مجازه گانم برای ویدیو گرفتم یکی اومد ترور کنه بزنم اصلا الکی از قسط میدونس میخاست خراب کنه خندید خودشم انداخت جیل ۴۰ نفر برای ویدیو اومدن بچه های. کانال همه علاف شدن لف دادن ناراضی عن میگن چقدر بی مسعولیت 

جون مادرتون خسته شدم یکاری کنید هردفعه میام ویدیو بگیرم یه ملت میان اخرم منو الکی pd میخواد ویدیو خراب کنه میندازه جیل تا الان  ۳ بار کردن هیچی نگفتم دیگه نمیتونم دادم به شما رکوردم دارم میزارم براتون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...