رفتن به مطلب

شکایت از پلیر : Cute_Bloody

SINAPR

پست های پیشنهاد شده

با سلام نام اکانت من:Toni_Rider
اطلاعات اکانت من
لول ۱۰ عضو فکشن آرمی
رنک ۳ آرمی هستم
شماره اکانت بنده: 61171
شماره تلفن بنده: 253647

نام کسی که ازش شکایت دارم: Cute_Bloody

توضیحات: این فرد در ارمی اقدام به فحاشی و دادن فوش های رکیک به بنده کردن که تو عکس هست وقتی من به ایشون اخطار دادم با اینکه رنکشون از بنده پایین تره به بنده تهدید کردند و گفتند باید از ارمی بای بای کنم و به بنده در فضای ارمی  گفتند هول و دلقک و .. و وقتی هم من گفتم باشه بس میکنم ایشون ریکشن خنده زدن تا مثلا‌ من رو کفری کنن تا بحث رو ادامه بدن

قضیه از این قرار است که نیم ساعت مونده به پایان تایم راب ایشون میگن خسته نباشید من هم به ایشون میگم که تایم راب که هنوز تموم نشده و اما ایشون بعدش شروع میکنن به فحاشی کردن به بنده و فوش ۱۸+ هم به بنده میدن که طبق قوانین سایت به هیچ وجه نباید ایشون به بنده این فوش رو میدادن اون هم در فضای آرمی در حال انجام وظیفه بنده تقاضا دارم بخاطر این کارشون با ایشون برخورد بشه تا دیگر در فضای آرمی اقدام به فحاشی کردن به دیگران نکنند. با تشکر

Screenshot_۲۰۲۴-۰۹-۳۰-۱۹-۳۱-۳۶-۹۹۵_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسم گیم Marlu_Kenedy

لول ۱۳ عضو فکشن آرمی 

شماره تماس 441111

سلام و درود خدمت اساتید محترم و ادمینای زحمت کش

عرضم به حضورتون که کاملاً ماجرا بر خلاف چیزیه که دوستمون ادعا کردن و به هیچ وجه اینجوری نبوده

هنوز نیم ساعت تا پایان شیفت مونده بود اومد گفت خسته نباشید 

ایشون که مدعی هستن گیر دادن که چرا هنوز نیم ساعت مونده میگی خسته نباشی هنوز‌که شیفت تموم نشده و به همین روند بحثو کش دادن تا جایی که Cute_Bloody کفرش درومد و فحاشی کرد که باید در نظر بگیریم کارش اشتباه بود خودشم قبول داره ، اما بیشتر از این یه کلمه چیزی نگفت تو ریکورد هم مشخصه‌

و اینکه Cute_Bloody تحدید نکرد یکاری میکنم از آرمی بری ، فقط گفت برو حوصله بحث ندارم که بابت این موضوع رفت پیشه Chris گفت بی زحمت جای اینو عوض کنید که Chris گفتن وقت بحث نیست‌

نصیحت من به شما ، زن ستیز نباشید و الکی اسم بقیه رو بد در نکنید .

لینک به دیدگاه

سلام بنده بد دهنی خودمو تا همین حد میپذیرم هرچند از این بیشتر نبوده و اینحوری که میگه نیست 

ایشونم اگه ریکورد نبودن و دنبال مدرک جمع کردن نبودن قطعن از من بدتر بخورد میکردن 

همه حرفایی که باید بزنمو این دوستمون تو دفاعیه بالا عرض کرد که دستشونم درد نکنه

از لحاظ روحی تو شرایط مناسبی نبودم و ایشون بد موقه به من کلید کردن اینو بقیه بهتر میتونن درک کنن چون قابل مطرح نیست

یه نصیحت به تمام پلیرا

به کسی که جنبشو نداره خوبی نکنید نتیجه یه خسته نباشید از روی انسانیت سبب همچین دست اوردی شد 

با تشکر از اساتید محترمه کادر 3>

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Anisa گفته است:

سلام بنده بد دهنی خودمو تا همین حد میپذیرم هرچند از این بیشتر نبوده و اینحوری که میگه نیست 

ایشونم اگه ریکورد نبودن و دنبال مدرک جمع کردن نبودن قطعن از من بدتر بخورد میکردن 

همه حرفایی که باید بزنمو این دوستمون تو دفاعیه بالا عرض کرد که دستشونم درد نکنه

از لحاظ روحی تو شرایط مناسبی نبودم و ایشون بد موقه به من کلید کردن اینو بقیه بهتر میتونن درک کنن چون قابل مطرح نیست

یه نصیحت به تمام پلیرا

به کسی که جنبشو نداره خوبی نکنید نتیجه یه خسته نباشید از روی انسانیت سبب همچین دست اوردی شد 

با تشکر از اساتید محترمه کادر 3>

حوصله دارین این همه طومار بنویسید

• Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1.عنوان موضوع باید اسم پلیر باشد.

2.اسم داخل فروم با اسم داخل بازی متفاوت هست.

3.باید داخل تاپیک شکایت از اقلیت های دولتی این شکایت را ارائه بدید‌‌.

4. شات /mm ارسال نشده است.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

ویرایش شده در توسط Amirmahdi_Mosavi
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...