رفتن به مطلب

اپدیت بیت کوین ماینینگ روم و گوشی

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود خدمت شما پلیر های عزیز و شریف ایران رول پلی..... 

من با یک ایده دیگه در خدمت شما دوستان عزیز هستم

ایده من اینجوریه که ما یک سی ام دی /Mine در ماینینگ روم خونه داشته باشیم که وقتی این سی ام دی رو میزنیم اول یک صفحه باز میشه و بایددستگاه ماین بخریم پس از این و باز با زدن این سی ام دی چند گزینه میاید

Vaziyat Dastgah Mine Ha

Kharid Dastag Mine

Kharid BitCoin

و کلی ارز دیگر که قیمت انها متفاوت است و ما میتوانیم انهارا بخریم و با /PRiCBiT قیمت بیت کوین را ببینیم و به همین صورت سی ام دی هایی باشه برایه ارز های دیگر و اینجوری یک تفریح جدید برایه پلیر ها میتونه باشه و راستی با سی ام دی /SellBit هم میتوانیم ارز های خود را به پلیر ها بفروشیم دراصل بعد ماین بیت کوین و ارز های دیگر هرچقدر که بود قیمت بیت کوین یا ارز های دیگر باید به همون قیمت بفروشیم و برایه اینکه شخص خریدارو از قیمت مطمئن کنید سی ام دی /PRICEBIT رو بهش اموزش بدهید تخفیف هم میتوانید بدید! 

و حالا ما با زدن /Phone بجایه چند گزینه سمت چپ صفحه یک گوشی بیاد که با دکمه Y باهاش راحت بتونیم کار کنیم گوشی واقعی و با همین /Phone ببندیمش و برتانه های تماس مخاطبین تنظیمات خاموش کردن سلفی و این چیزا داخلش باشه

میدونید که ادمین نظر من تنها را اعمال نمیکند درصورت موافق بودن در همین تاپیک بگویید موافقم یا مخالفم اگر مخالفید دلیل خود هم بگویید و اگر با یکی مخالف و با یکی مخالف هستید بگویید منتظر نطرات شما هستم

پیروز و سر بلند باشید بدرود.... 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...