رفتن به مطلب

Navid_Nova

Snox_Nasa

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:snox_nasa

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Navid_Nova

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):فکشنی نیستم

توضیحات شکایت:اقا کاتانا لیمیت داره گفت ۲.۲ میدم بعد گفت لیمیت داره ۵۰۰ک منم گفتم اوکی شمارع کارت گرفتم ۱.۷ زدم بهش بعد هرزیون گفت بعد رفت

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_-_SA-MP.thumb.jpg.8fdbcd9b4e3771d7f7c82b3faeaf89be.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

21 ساعت قبل، Snox_Nasa گفته است:

نام شما در بازی:snox_nasa

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Navid_Nova

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):فکشنی نیستم

توضیحات شکایت:اقا کاتانا لیمیت داره گفت ۲.۲ میدم بعد گفت لیمیت داره ۵۰۰ک منم گفتم اوکی شمارع کارت گرفتم ۱.۷ زدم بهش بعد هرزیون گفت بعد رفت

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_-_SA-MP.thumb.jpg.8fdbcd9b4e3771d7f7c82b3faeaf89be.jpg

چرا صدا رو قطع کردی

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Navid_Nova گفته است:

چرا صدا رو قطع کردی

عزیز‌ خودتم دادن فروم به دلیل تبر کردن

این پول هم پولی بود که بهت قرض دادم‌ و اونروز التماس کردی پول قرض بدی

الان داری به نفع خودت اینکارو میکنی

اگه صدا ویدئو رو نمیبردی همچی معلوم بود

من هم واسطه هستم چرا باید بیام تبر کنم

لینک به دیدگاه

واصطه ای چرا تبرم کردی خجالت بکش الانم داری میپیچونی ۵ تا شاهد دارم که تو تبری بعدشم من کسیو تبر نکردم میخواستم بکنم که نکردم چرا داری میپیچونی مرد مومن کارما میچرخه بقول یارو کارما ادرسه همرو داره پولمو خوردی پولتو میخورن تو فیلم هم صدا نداشته باشه معلونه ۱.۷ رو پای کردم بعد کجا رفتی بعدشم او ۱.۷ باسم ارزشی نداره و نخواهد داشت از تو نمیگذرم ریدم تو غیرت نداشت که این همه تبر میکنی و هی میپیچونی من که پای کردم چرا رفتی خوب چرا ندادی ؟؟؟؟ این بیناموس بازیا اخر عاقبت نداره من اون پولو. کار کرده بودم ببین اسم نووا رو هم خراب نکن به مکث نووا گفتم گفتم کیکش کن تبرو گفت ۱ ماهه اون تبرو کیک کردم همه میدونن تبری بعدشم این اک ۳ ماه دست رفیقم بوده باهاش بازی نمیکرده اسمشم عوض میکنم خدا شاهده یبار تو عمرم میخواستم تبر کنم که ترسیدم کارما نچرخه تو چجوری نترسیدی بن بشی یه بار تو عمرم تبر نکردم من خیلی نامردیه خیلی هم معلومه ۱.۷ پای کردم رفتی 

لینک به دیدگاه

بعدشم واسطه واسطه نکن اگه واسطه ای دوتا نه یه دونه از واسطه هاتو نشون بده بی غیرت بعدشم ظبط نمایگرم خرایه وگرنه که همه میفهمیدن چه تبری هستی خدا میزنه تو کمرت من که راضی نیستم به اون پول هالا ببینیم اگه یه روز بن شدی یاد اینروزی که مردمو تبر میکردی باش ۳ماه اک دست رفیقم بوده اگه اون ازت پول گرفته باشه هم اون گرفته من که نگرفتم بیا خوبی کن یادته بی پول ببودی گفتی بدع یه زره ۱۰۰ک بهت دادم بعد میای منو تبر میکنی

لینک به دیدگاه

اقای امیر محمد موسوی نگاه کنید اونجایی که پیام داد گفت فوش دادی داخل پیاما یه ایدی تل گذاشته بعدشم اونجا که فوش دادم مجازات شدم رفتم تلگرام ایشون ببینید چی گفته به من

Screenshot_-_Telegram.thumb.jpg.9157394a3322f82f8be9f075a316f800.jpgScreenshot_-_Telegram.thumb.jpg.4962a1a6a696a3a4a9cd970b8b00c64b.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۹۳۰-۱۲۲۵۵۷_Telegram.jpg

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Snox_Nasa گفته است:

اقای امیر محمد موسوی نگاه کنید اونجایی که پیام داد گفت فوش دادی داخل پیاما یه ایدی تل گذاشته بعدشم اونجا که فوش دادم مجازات شدم رفتم تلگرام ایشون ببینید چی گفته به من

Screenshot_-_Telegram.thumb.jpg.9157394a3322f82f8be9f075a316f800.jpgScreenshot_-_Telegram.thumb.jpg.4962a1a6a696a3a4a9cd970b8b00c64b.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۹۳۰-۱۲۲۵۵۷_Telegram.jpg

اون صفحه پروفایلم مال من نیست

از آیدی معلومه ادیت شدست

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1 - رعایت نکردن نوع صحیح شکایت از بازیکن 

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...