رفتن به مطلب

Ehsan_Hermanos

Chaos_Matrix

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Chaos_Matrix

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Ehsan_Hermanos

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول : ۳۰ بدون فکشن 

توضیحات شکایت: ایشون از پرمیوم در حالت آن دیوتی استفاده میکنه 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴-۰۸-۲۸-۱۶-۳۶-۲۴-۰۳۶_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۸-۲۸-۱۶-۳۱-۰۶-۵۷۲_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۸-۲۸-۱۶-۳۰-۴۷-۵۰۵_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا شما سرتون تو کار خودتون باشه بخاطر کات انیم خدمتتون انجام بدین بعدشم اول هیل داده شده به فاصله یک دقیقه بعدش آن دیوتی کردم توی شات خودتم مشخصه می‌دونی دیگه شکایت بی دلیل مجازاتش چیه؟انقدر بیکار موندی به این چیزا رسیدگی میکنی؟؟

خدمتتو انجام بده آفرین

لینک به دیدگاه

انقد سطحی که تو ۲۰ ثانیه آن میکنی اونم تو خدماتم ابولفضل مدیسون اشتباه زده اونم دادم دیسکورد دخالت نکن بدون مدرک حرف نزن 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Chaos_Matrix گفته است:

خایمالی خدمت منم نکن پسر خوب اینم شکایت الکی نیست سطحی نمیفهمی 

انقدر نفهمی که ندیدی شکایت کات انیمت قبول شده خدمت خوردی فشاری شدی اومدی تو خدمت منتظری از من آتو گیرت بیاد بشین خدمت انجام بده دیگه تو مرز کرم نریزی تو بهتره خایمالی پرمیوم منو نکنی واست بد تموم میشه پسر خوب

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Ehsan_Hermanos گفته است:

انقدر نفهمی که ندیدی شکایت کات انیمت قبول شده خدمت خوردی فشاری شدی اومدی تو خدمت منتظری از من آتو گیرت بیاد بشین خدمت انجام بده دیگه تو مرز کرم نریزی تو بهتره خایمالی پرمیوم منو نکنی واست بد تموم میشه پسر خوب

باع ، لیدر هم توهین می‌کنه داخل فروم 

واقعا متاسفم برات 

این چه طرز صحبت کردنه 

دیگه همینه وقتی لیدر ی فکشن اینجوریه وای ب حال ممبرش 

پس خودت رفتار و طرز صحبت کردنت اینجوریه که ممبر های فکشن و فمیلی ت هم ناموسی میدن

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Soran_Killer گفته است:

باع ، لیدر هم توهین می‌کنه داخل فروم 

واقعا متاسفم برات 

این چه طرز صحبت کردنه 

دیگه همینه وقتی لیدر ی فکشن اینجوریه وای ب حال ممبرش 

پس خودت رفتار و طرز صحبت کردنت اینجوریه که ممبر های فکشن و فمیلی ت هم ناموسی میدن

قشنگ معلومه سوزش هر کی زیر این فرم داره پاسخ منفی واسه احسان میزنه چشم دیدنشو نداره بدخواهشه به تو ربطی ندارع لیدری ندادن بهت اومدی **** کلمه فیلتر شده **** خوریه احسانو بکنی برو بند خودت تو خوبی فصل پیش یدونه ممبرهم نداشتی یه سرور ازت بدش میاد خودت واسه خودت لیدری کردی تو یکی در حد اندازه احسان نیستی که بیای پاسخ بزنی😂

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

قشنگ معلومه سوزش هر کی زیر این فرم داره پاسخ منفی واسه احسان میزنه چشم دیدنشو نداره بدخواهشه به تو ربطی ندارع لیدری ندادن بهت اومدی **** کلمه فیلتر شده **** خوریه احسانو بکنی برو بند خودت تو خوبی فصل پیش یدونه ممبرهم نداشتی یه سرور ازت بدش میاد خودت واسه خودت لیدری کردی تو یکی در حد اندازه احسان نیستی که بیای پاسخ بزنی😂

بنده هیچگونه بی احترامی به شما نمیکنم ، و بهتون توهینی نمیکنم ،

اما خب جای تأسف داره که لیدر دولت بیا داخل فروم توهین و فحاشی کنه به پلیر جناب 

شخصی که لیدر شده دوران لیدری ش باید جوری رفتار کنه که الگو بقیه باشه نه اینکه بیاد توهین و فحاشی اونم داخل فروم 

حتما صلاح دید تیم استف دولت بوده که بنده رو انتخاب نکردند و من باید تلاش کنم که اعتماد تیم استف تو نسبت به خودم جلب کنم عزیز❤️❤️

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Soran_Killer گفته است:

شخصی که لیدر شده دوران لیدری ش باید جوری رفتار کنه که الگو بقیه باشه نه اینکه بیاد توهین و فحاشی اونم داخل فروم 

حتما صلاح دید تیم استف دولت بوده که بنده رو انتخاب نکردند و من باید تلاش کنم که اعتماد تیم استف تو نسبت به خودم جلب کنم عزیز❤️❤️

اولا موضوع هیچ ارتباطی با شما نداره نیازی به شنیدن نظر شما نه بنده دارم نه استف بعدشم پلیر بیاد داخل فروم به بنده توهین کنه من چون لیدر هستم هیچی نگم بهشون؟؟بحث داخل فروم هم هیچ ارتباطی به گیم نداره! حرفتون اصلا منطقی و عقلانی نیست! هیچ بحثی در مورد فم نبوده چرا ایجاد حاشیه میکنید؟؟ شما خوشتون میاد من در مورد فم شما حرف بزنم؟ از تاپیک شکایت من به عنوان تریبون استفاده میکنی تا خودتو نشون بدی؟؟ نظرات شما کاملا نشر اکاذیب بوده و هیچ گونه منطقی درونش استفاده نشده.

شب خوش.

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، Ehsan_Hermanos گفته است:

اولا موضوع هیچ ارتباطی با شما نداره نیازی به شنیدن نظر شما نه بنده دارم نه استف بعدشم پلیر بیاد داخل فروم به بنده توهین کنه من چون لیدر هستم هیچی نگم بهشون؟؟بحث داخل فروم هم هیچ ارتباطی به گیم نداره! حرفتون اصلا منطقی و عقلانی نیست! هیچ بحثی در مورد فم نبوده چرا ایجاد حاشیه میکنید؟؟ شما خوشتون میاد من در مورد فم شما حرف بزنم؟ از تاپیک شکایت من به عنوان تریبون استفاده میکنی تا خودتو نشون بدی؟؟ نظرات شما کاملا نشر اکاذیب بوده و هیچ گونه منطقی درونش استفاده نشده.

شب خوش.

بنده دوست ندارم که پیام زیادی بزارم که واقعا ادمین های دولت بتونن پیام های توهین آمیز شما رو بخونن

این فروم مربوط به گیم نیست؟؟

عزیز شما خودت داخل همین فروم درخواست رهبری داخل گیم گذاشتی ، میگی فروم مربوط ب گیم نیست؟؟؟

شما ب عنوان لیدر یک فکشن حق توهین ندارید 

عزیز حداقل دوران لیدری ت توهین نکن 

ویرایش شده در توسط Soran_Killer
اشتباه
لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Soran_Killer گفته است:

بنده دوست ندارم که پیام زیادی بزارم که واقعا ادمین های دولت بتونن پیام های توهین آمیز شما رو بخونن

این فروم مربوط به گیم نیست؟؟

عزیز شما خودت داخل همین فروم درخواست رهبری داخل گیم گذاشتی ، میگی فروم مربوط ب گیم نیست؟؟؟

شما ب عنوان لیدر یک فکشن حق توهین ندارید 

عزیز حداقل دوران لیدری ت توهین نکن 

بازم میگم به شما مربوط نیست شما عددی نیستی که نظر بدی الکی هم ایجاد حاشیه نکن

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، Ehsan_Hermanos گفته است:

بازم میگم به شما مربوط نیست شما عددی نیستی که نظر بدی الکی هم ایجاد حاشیه نکن

شما باز هم داری توهین به بنده میکنی 

واقعا باعث تأسف هست 

بیشتر از این به شما بگم توهین نکن و باتون بحث کنم توهین به خودمه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Soran_Killer گفته است:

فعلا به صلاحدید تیم استف احترام بزار و سرت تو لاک خودت باشه با کوچک کردن کسی نمیتونی بیای بالا بحث اضافی نکن برو تلاش کن طالش!

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Ehsan_Hermanos گفته است:

خوب که چی الان ؟ یه چی بگم بت بخندیم؟ اون من بعد اینکه تموم کردم دادم فورم بعدم تهدید میکنی؟ اونم موقع که لیدری ؟ چرا میسوزی فروم دادم؟ اگه مدرک داری از خودت دفاع کن چرت پرت نگو 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Soran_Killer گفته است:

شما باز هم داری توهین به بنده میکنی 

واقعا باعث تأسف هست 

بیشتر از این به شما بگم توهین نکن و باتون بحث کنم توهین به خودمه

در مورد کسی داری بحث میکنی که قرار نیست لیدری بگیره وقتتو الکی اینجا تلف نکن داداش 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Chaos_Matrix گفته است:

در مورد کسی داری بحث میکنی که قرار نیست لیدری بگیره وقتتو الکی اینجا تلف نکن داداش 

داداش بحث لیدری اینا نیست 

بحث ادب و تربیت طرف داخل فرومه 

من خیلی با احترام میگم که این کار درست نیست و در شأن یک لیدر نیست باز میاد توهین می‌کنه جالبه

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، Soran_Killer گفته است:

من خیلی با احترام میگم که این کار درست نیست و در شأن یک لیدر نیست باز میاد توهین می‌کنه جالبه

وقتی هنوز قوانین یاد نداری لیدر میشی همینه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Soran_Killer گفته است:

بحث بحثه اینه که معنی کلمه دخالت نکن به تو ربطی نداره و کاره ای نیستی رو نمی‌فهمی همین مونده تو بیای از ادب حرف بزنی

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Ehsan_Hermanos مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...