رفتن به مطلب

Adler_Killer

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Mammad_Rail

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Adler_Killer

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): فکشنی نیستم لول 17

توضیحات شکایت: درود... طبق عکسی که فرستادم شما اگه مشاهده کنین من تو ابم به Adler_Killer گفتم که ترمز ماشینم نگرفت و افتادم تو اب بزار بیام از اب بیرون تا بهت gpass بدم ولی دو نفری با Soran_Killer که اسمش هست پریدن تو اب هی Adler_Killer به دوستش میگفت که بهم وانتد بده ولی تو عکس معلومه که من فرار نکردم و هنوز داخل ایست بازررسی هستم ولی دونفری بهم وانتد دادن هی بهشون توضیح میدادم که ماشین چپ کرد افتاد تو اب ولی گوش نمیدادن میخندیدن میگفتن بده فروم لطفا رسیدگی کنینScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.6711dff544826fdb3afd25a859ddaaab.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.005f3c1cd1f6022dfdc046247c7683c9.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.0c62096fa5322acae63b625230df8323.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

27 دقیقه قبل، Mammali_031 گفته است:

نام شما در بازی:Mammad_Rail

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Adler_Killer

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): فکشنی نیستم لول 17

توضیحات شکایت: درود... طبق عکسی که فرستادم شما اگه مشاهده کنین من تو ابم به Adler_Killer گفتم که ترمز ماشینم نگرفت و افتادم تو اب بزار بیام از اب بیرون تا بهت gpass بدم ولی دو نفری با Soran_Killer که اسمش هست پریدن تو اب هی Adler_Killer به دوستش میگفت که بهم وانتد بده ولی تو عکس معلومه که من فرار نکردم و هنوز داخل ایست بازررسی هستم ولی دونفری بهم وانتد دادن هی بهشون توضیح میدادم که ماشین چپ کرد افتاد تو اب ولی گوش نمیدادن میخندیدن میگفتن بده فروم لطفا رسیدگی کنینScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.6711dff544826fdb3afd25a859ddaaab.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.005f3c1cd1f6022dfdc046247c7683c9.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.0c62096fa5322acae63b625230df8323.jpg

شما از کنار مرز اومدی فرار کنی افتادی تو آب 

وانتد الکی بی مدرک داده نمیشه 

صدای من اصن باز نبود که بخوام بخندم👍

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Adler_Killer گفته است:

چطوری از کنار اب میشه فرار کرد با ماشین میشه برام توضیح بدین؟ از کی تاحالا با ماشین میشه از اب فرار کرد؟ بهتم وویسم باز بود گفتم که ترمز گرفتم چپ کرد افتادم تو اب از کنار مرزم نبودم از بالا اومدم اگه متوجه شده باشی از سمت خیابون فرعی که به سمت پایین میاد سرعتم بالا بود کنترلش سخت اگه توجه کنی نه ماسک داشتم نه فکشنی ام که تو گزارشم ثبت کردم چرا باید از ایست بازرسی فرار کنم؟ و دلیل اینکه چرا تو و رفیقت باهم به من وانتد دادین چیه؟ مگه نباید یک ستاره وانتد بگیرم چرا دو ستارم؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Adler_Killer گفته است:

تو قوانین نوشته اگه کسی از مرز عبور کرد و پس نداد مجاز هستی وانتد بدی نه کسی که هنوز از مرز عبور نکرده یعنی نقض قوانین کردی

بعدشم دو وانتد فرار از مرز پشت سر هم؟ بده لیدر وارنتو میزنه که

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، Reza_Sarbaz گفته است:

تو قوانین نوشته اگه کسی از مرز عبور کرد و پس نداد مجاز هستی وانتد بدی نه کسی که هنوز از مرز عبور نکرده یعنی نقض قوانین کردی

بعدشم دو وانتد فرار از مرز پشت سر هم؟ بده لیدر وارنتو میزنه که

مرز ، مرزه 

آها یعنی چون از طریق آب از مرز فرار کرده 

فرار از ایست بازرسی نمیشه

داداش برو نمی‌خواد قانون رو یاد ما بدی😂😂

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. یکسان نبودن اسم اکانت داخل بازی با اکانت انجمن

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...