رفتن به مطلب

Hanzo_Moltafet

Harrison_Moltafet

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Harrison_Moltafet

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Hanzo_Moltafet

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۳۹ تو فکشنی نیستم

توضیحات شکایت: بنده ۱۰ دقیقه بعد از اینکه لیدر شود بهش گفتم فروم دادم (میتونید چک کنید صفحه اول نفر چهارم منم ) و اینا بیا ازم تست بگیر
گفت فردا بیا فردا هم از صبح ۳ بار و تو ۳ تایم مختلف ازش پرسیدم کی بیام و سین زد  جواب نداد
و بار چهارم که گفتم کی بیام گفت پر شده فکشن و فقط ۲ تا جا برا سابه و ۱ جا منیجر و میگه باید خودت میدونستی میومدی

خدایی یعنی چی من از صبح براش میگم کی بیام میبینه جواب نمیده این هم شد لیدر و مطمئنم اینکارش رو بخاطر اینکه من از ملتفت لفت دادم و با ملتفت در گیر شدم کرده

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

IMG_20240803_192811_023.jpg

IMG_20240803_192810_988.jpg

IMG_20240803_192810_749.jpg

Screenshot_20240803-192210_SA-MP.jpg

Screenshot_20240803-192204_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 ساعت قبل، ghost گفته است:

توضیحات شکایت: بنده ۱۰ دقیقه بعد از اینکه لیدر شود بهش گفتم فروم دادم (میتونید چک کنید صفحه اول نفر چهارم منم ) و اینا بیا ازم تست بگیر
گفت فردا بیا فردا هم از صبح ۳ بار و تو ۳ تایم مختلف ازش پرسیدم کی بیام و سین زد  جواب نداد
و بار چهارم که گفتم کی بیام گفت پر شده فکشن و فقط ۲ تا جا برا سابه و ۱ جا منیجر و میگه باید خودت میدونستی میومدی

خدایی یعنی چی من از صبح براش میگم کی بیام میبینه جواب نمیده این هم شد لیدر و مطمئنم اینکارش رو بخاطر اینکه من از ملتفت لفت دادم و با ملتفت در گیر شدم کرده

اول از اینکه روز اول فصل خیلی سخت هست و کار های زیادی مثله اینکه روی شونه لیدر هست از تست گیریش از درست کردن لیست ممبراش از گفتن نکات از آپدیت کردن تاپیک های گپ فکشنش وبعد از این بنده روز اول تنها کارم این بوده با پی سیم از افراد تست میگرفتم و قبل از تست گیری درخواست عضویتشون قبول میکردم و اون روز شما اونجا نبودید اگر هم بودید یک مدرک بیارید که روز اول فصل وقت تست گیری شما جلو فکشن نوپو بودید مدرک بیارید و وقتی شما پیام دادید و من جواب ندادم به معنی این نیس که من با شما مشکلی داشته باشم بنده شاید بخاطر این بوده که شاید تست می‌گرفتم شاید کار های فکشن انجام میدادم.

و اینکه عزیز اگر شما اگر یه بار هم لیدر میشدید بعد میدونستید سرتون شلوغه باشه یا نه.

تمامی کسایی که درخواست عضویت نوپو داده بودن اون روز تک تکشونو جلو فکشن نوپو بودن و نفر به نفر ازشون تست میگرفتم و قبل از تست گیریشون با گوشیم میرفتم داخل درخواست ها و اسماشون پیدا میکردم و درخواست هاشونو رو قبول میکردم ولی متاسفانه اون روز تست گیری شما جلو فکشن نبودید 

حداقل یه بار هم به فکشن سر میزنید خیلی بهتر بود تا اینکه تو گوشی که خدتون هم میدونید لیدر سرش شلوغه بهش پیام میدید.

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، ghost گفته است:

عزیز این دلیل جواب ندادن بنده هیچ مشکلی با شما نیس 

شما در وقت تست گرفتن پیام میفرستادید که من فقط اون وقت هارو برای تست گیری و عضویت داشتم و فقط تمرکزم رو این بود عضو کنم گپ فکشن بدم بهشون دیگه از کجا وقت بیارم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، ghost گفته است:

سلام و درود

مشکل حل شده و بنده هیچ شکایتی از ایشون ندارم

ایشون درخواست عضویتشون تایید شد و اینوایت شدن و شکایتشون از بنده پس گرفتن 🤝

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. یکسان نبودن اسم اکانت داخل بازی با اکانت انجمن

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...