رفتن به مطلب

شکایت از اقلیت دولتی

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Alireza_Antichrist

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Alois_Florida

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 20

توضیحات شکایت: من از خونه فم خودم آمدم بیرون دیدم یکی ماسک زده و تو مپ معلوم نیست و به من شلیک مبکنه وقتی رفتم تو خونه فمیلی دیدم یکی با ماسک آمد داخل خواستم بزنمش ولی نزدم گفتم اگه زد میزنم دیدم رفت بیرون بعد وانتد داد و منو انداخت جیل خودش هم اول منو زد بیرون فم کمپ میکنه و همش ممبر های مارو میزنه و وانتد بی دلیل میده 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.d3dc99a6352b4700ebf510065d9b2a21.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.212bb616547b9f2829fc5921f33c3ff4.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

59 دقیقه قبل، Alireza_Antichrist گفته است:

نام شما در بازی: Alireza_Antichrist

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Alois_Florida

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 20

توضیحات شکایت: من از خونه فم خودم آمدم بیرون دیدم یکی ماسک زده و تو مپ معلوم نیست و به من شلیک مبکنه وقتی رفتم تو خونه فمیلی دیدم یکی با ماسک آمد داخل خواستم بزنمش ولی نزدم گفتم اگه زد میزنم دیدم رفت بیرون بعد وانتد داد و منو انداخت جیل خودش هم اول منو زد بیرون فم کمپ میکنه و همش ممبر های مارو میزنه و وانتد بی دلیل میده 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.d3dc99a6352b4700ebf510065d9b2a21.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.212bb616547b9f2829fc5921f33c3ff4.jpg

اومدم تو خونه دیدم با M4 رو من ایم گرفتی ریک نبودم نتم ضعیف بود تا اومدم بیرون زده بودی  شات  Dic هست 

IMG_20240716_181016_330.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۳۱ در 09:28، Alireza_Antichrist گفته است:

چرا تو ویدیو نیستم من؟

بدون مدرک آمدی منو از پشت یواشکی زدی من رفتم تو خونه چطوری زدمت از بیرون

در ۱۴۰۳/۴/۳۱ در 09:28، Alireza_Antichrist گفته است:

چرا تو ویدیو نیستم من؟

بدون مدرک آمدی منو از پشت یواشکی زدی من رفتم تو خونه چطوری زدمت از بیرون 

اومدم تو شلیک کردی نتم ضعیف بود با M4 هم زدی خودت می‌دونی چرا میای اینطوری میگی 

لینک به دیدگاه

اولا من M4 نداشتم فقط دیز داشتم و دوما من شلیک نکردم ایم گرفته بودم سمت در چون یکی بیرون داشت منو میزد و شلیک نکردم چون خواستم ببینم کی هست دیدم تویی نزدم یهو رفتی بیرون از بالا زدنت همونا که منو زدن

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت از بازیکن.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...