رفتن به مطلب

Erfan_Matrix

Ebi_Keydo

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Ebi_Keydo

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Erfan_Matrix

اطلاعات اکانت شما (Level38، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): بدون فکشن

توضیحات شکایت:

سلام درود خسته نباشید

ایشون نمیدونم مشکلش با من چیه از شروع فصل کلا ۴ روز گذشته بدون اینکه به من اخطار بده ۲ وارن مستقیم به من داده همه لیدرا که در تجربه خودم تو فکشنا دیدم همیشه اول ۱ اخطار میدن بعد وارن مستقیم میدن! 

حالا کاری ندارم وارن اشتباه داده یا درست داده بنده شاتشم میزارم رفتم ۲ وارن رو پرداخت کردم تایید هم شده گفته هر وارن ۲۰ جیل! جیلامم اگه بررسی کنید ۲۲ نفر زده بودم تو این فرصت کم امروز پیام دادم که بیاد وارن منو پاک کنه گفته بیا گیم رفتم کیک زده دوباره رفتم پیویش نوشتم علت! بعد کیک کردن تازه به من عکس فرستاده که مجرم رو کیل کردم بدون اینکه از من شکایتی بشه یا ازم دفاعیه بخواد یه وارن مستقیم دیگه داده ریکورد فرستادم که الآنم میزارمش شما قضاوت کنید (من مجرم رو داخل سازمان بردم که جیلش کنم مجرم باگ بوده ۲ بار رفتم داخل جیل وکیل نوشت مجرم نیست بعد برگشتم کیلش کردم کاملا واضح دلیلی نداره من مجرم رو تا سازمان بردم بدون دلیل کیل کرده باشم) بعد دیدن مدرک من گفته با هد دولت مشورت کردم تایید کرده! مگه همین چیزی ممکنه از شروع فصل ۴ روز گذشته ۳ تا وارن مستقیم بدون اخطار به سابت بدی اونم وقتی که تو فکشن هیچکسی وارن نگرفته فقط رو من زوم کرده چرا؟!

چون ایشون میخواستن کل فکشن ماتریکس باشه که به هدفشم رسید که بلافاصله بعد کیک کردن بنده درجا رفته درخواست سابی منیجرش رو فرستاده حتی تو تست گیری ها هم تبعیض قائل میشد تا از بچه های فم خودش بیاره!

علاوه بر برداشتن پانیش بنده و اصلاح ویبوک بنده درخواست مجازات برای ایشون دارم که لیدری بلد نیستن فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن خودتون میتونید با نگاه کردن مدارک بنده متوجه بشید که کیک شدن من غیر عادی بوده و کاملا برنامه ریزی شده اس!

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴-۰۷-۰۵-۱۲-۵۵-۰۵-۷۳۸_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۷-۰۵-۱۰-۴۹-۴۵-۴۵۸_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۷-۰۵-۱۱-۵۲-۳۹-۴۱۲_org.telegram.messenger.jpg

IMG_20240705_110758_796.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۷-۰۵-۱۱-۱۰-۰۵-۳۲۲_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۷-۰۵-۱۰-۵۵-۵۹-۱۷۷_org.telegram.messenger.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. شما به دلایل موجه از فکشن اخراج شده اید، شما ساب فکشن بودید و قوانین رو نقض کرده اید

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

ویرایش شده در توسط Mohamad_Mafia
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...