رفتن به مطلب

Dariush_Moltafet

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Samurai_Hermanos

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Dariush_Moltafet

اطلاعات اکانت شما (Level21، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): بدون فکشن

توضیحات شکایت:

۱_وسط وار اومده منو کیک کرده نوشته Bad Aim با 7 پانیش اولا که باید 5پانیش می‌داده 7 تا داده!

۲_از شروع فصل اسمم تو کانال گتو هست که تاپ وار اند شدم تو این وار هم ۳_۲ بودم و منفی نبودم عکسشم می‌فرستم

۳_رفتم پیویش میگه داداش اشتباه شده شرمنده خودم دونیتتو پرداخت میکنم شکایت نزن بعد چند دقیقه منو فحش داده گفته سابم هرکاری دلم بخواد میکنم مدارک کامل می‌فرستم

۴_هم ویبوکم خراب شده هم الکی پانیش خوردم که قادر به پرداختش نیستم هم 13ک گان من بعد کیک پریده تقاضای اشد مجازات رو دارم تا دیگه از این کارا نکنه یه مجازاتی که درحد اندازه این کاری که کرده باشه و اندازه این خسارتی که به من زده با تشکر از تیم ایران رول پلی🌹

از ادمینا تقاضا دارم مدارک و توضیحات کامل بررسی کنید!

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

IMG_20240627_215358_070.jpg

IMG_20240627_215357_747.jpg

IMG_20240627_215358_012.jpg

IMG_20240627_214604_404.jpg

IMG_20240627_214618_549.jpg

IMG_20240627_215405_414.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 دقیقه قبل، Samurai_Hermanos گفته است:

نام شما در بازی: Samurai_Hermanos

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:

Dariush_Moltafet

اطلاعات اکانت شما (Level21، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): بدون فکشن

توضیحات شکایت:

۱_وسط وار اومده منو کیک کرده نوشته Bad Aim با 7 پانیش اولا که باید 5پانیش می‌داده 7 تا داده!

۲_از شروع فصل اسمم تو کانال گتو هست که تاپ وار اند شدم تو این وار هم ۳_۲ بودم و منفی نبودم عکسشم می‌فرستم

۳_رفتم پیویش میگه داداش اشتباه شده شرمنده خودم دونیتتو پرداخت میکنم شکایت نزن بعد چند دقیقه منو فحش داده گفته سابم هرکاری دلم بخواد میکنم مدارک کامل می‌فرستم

۴_هم ویبوکم خراب شده هم الکی پانیش خوردم که قادر به پرداختش نیستم هم 13ک گان من بعد کیک پریده تقاضای اشد مجازات رو دارم تا دیگه از این کارا نکنه یه مجازاتی که درحد اندازه این کاری که کرده باشه و اندازه این خسارتی که به من زده با تشکر از تیم ایران رول پلی🌹

از ادمینا تقاضا دارم مدارک و توضیحات کامل بررسی کنید!

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

IMG_20240627_215358_070.jpg

IMG_20240627_215357_747.jpg

IMG_20240627_215358_012.jpg

IMG_20240627_214604_404.jpg

IMG_20240627_214618_549.jpg

IMG_20240627_215405_414.jpg

اول این که ناموسی دادی و واقعن منفی داده بودی 

لینک به دیدگاه

مدرک بیار که منفی ندادی وار با بالاس

3 دقیقه قبل، Dariush_Moltafet گفته است:

و شما واقعScreenshot_------_org.telegram.messenger.thumb.jpg.c3195df5caa799729c8dc86f2084ff0f.jpg

لینک به دیدگاه

مدرک بیار منفی ندادی وار با بالاس بعد ساب میتونه کیک کنه بعد ایم خوبی هم نداشتی بعد شاتی هم که دادی آیدی اشتباه زدم فیک زدی

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Dariush_Moltafet گفته است:

احمق هر وار داره ۳۰ تا به بالا میگیره

لینک به دیدگاه

و اینجا جای شکایت از لیدر و ساب نی وار بالاس هم منفی دادی و ریک نمیگرفتی سر راب به همین دلیل کیک شدی و ایم خوبی هم نداری

لینک به دیدگاه

اینم مدرک عکس ۳_۲ بودم منفی هم نبودم کیک کرده تو آپلود عکسا اشتباهی یه عکس ۲ بار فرستادم قشنگ چشاتو باز کن ببین توی **** کلمه فیلتر شده **** هر وار کلا منفی هستی بعد به منی که ۳ وار تاپ اند شدم میای می‌نویسی بد ایم؟ وجود داری بیا دمز نشون بدم بد ایم یعنی چی میخوای عکسای وار های قبلی که دیروز پریروز بود هم بزارم یکم خجالت بکش مردک!

IMG_20240627_215357_594.jpg

لینک به دیدگاه

اینم عکسای کیل ها دیروز و پریروز من تو وار تو کل عمرت این همه کیل نزدی تو کی باشی بیای ویبوک منو خراب کنی بنویسی بد ایم با مدرک حرف میزنم هنوز منو نشناختی فکر کردی مثلاً هر کاری دلت بخواد می‌کنی؟ کور خوندی!

IMG_20240627_231509_339.jpg

IMG_20240627_231509_146.jpg

IMG_20240627_231509_614.jpg

IMG_20240627_231509_184.jpg

IMG_20240627_231509_475.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۷ در 23:39، Dariush_Moltafet گفته است:

بعد همش به وار نی ایمت تو دمز هم مربوط میشه

آخه نن.ه حرمله تو دمز هم پخ.ی نیستی که شات ۵/۵ تو همه دارن گوز پلشت اومدی چندتا لیدری گرفتی میشاخی دلقک کوری وار بالاس گذاشته دیگه چرا کسشر تفت میدی حرومی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۷ در 23:42، Dariush_Moltafet گفته است:

Screenshot_------_org.telegram.messenger.thumb.jpg.e19c7e9cb973b7198e8f556d849e136a.jpgالکی هم ناموسی نده پسر خوب جوابتو به وقتش میدم

مثلا میخوای چیکار کنی نن.تو حراج بزاری؟هیچی ندار وقتی بلد نیستی کیک بدی و نو.ب س.گ یکی دیگرو کیک میدی چرا میای بعدشم گ.وه میخوری؟

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Kaveh_Vetsaize گفته است:

داریوش جان آروم باش 🤣🤣🤣

اینجا فرم جایی ناموسی دادن نیست ولی به وقتش یه طوری بزنم تو سرت اشکت در بیاد پسر خوب

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Dariush_Moltafet گفته است:

اینجا فرم جایی ناموسی دادن نیست ولی به وقتش یه طوری بزنم تو سرت اشکت در بیاد پسر خوب

ول کن داریوش جون بخاطر من 🤣

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Cristiano_Madison گفته است:

اخه کی.رم به نا.موست **** کلمه فیلتر شده **** ممبر چه چیزیت به داریوش میخوره که باهاش کل میندازی؟؟

**** کلمه فیلتر شده **** ممبر سطح زاده

بیا گ.وه خور داریوش هم پیدا شد آخه م.ادر صلواتی ک.یرم بره تو ک.ص نن.ه هم خودت هم داریوش. گ.وه میخوره تاپ اند رو بی دلیل کیک میزنه گ.وه میخوره با نن.ه ت ویبوک خراب میکنه

لینک به دیدگاه

کی ر داریوش تو  ک س ماد ر فمیلی بیناموس فقط بلدی خودتو پشت فرم قایم کنی داریوش بهترین لیدر و سابه کی رم تو ناموست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۹ در 16:30، Dariush_Moltafet گفته است:

فوقش بتونی کی.رمو بخوری ننه.ه صلواتی برو ک.ص خو.ار ما.درتو حراج بزار واس هویت نن.ه سگ

لینک به دیدگاه

هم اکنون، AhmadReza_Moltafet گفته است:

کی ر داریوش تو  ک س ماد ر فمیلی بیناموس فقط بلدی خودتو پشت فرم قایم کنی داریوش بهترین لیدر و سابه کی رم تو ناموست

کی.رم تو ک.ص ننه سگ.ت بره املتی بهترین سابه؟؟من ری.دم دهن نن.ت ولدی ز.نای مثل تورو بار آورده نن.ه حرمله کوری منفی نداده نن.ه سگ؟چشاتو باز کن ببین حر.ومز.اده

لینک به دیدگاه

کیرکی ر داریوش تو  ک س ماد ر فمیلی بیناموس فقط بلدی خودتو پشت فرم قایم کنی داریوش بهترین لیدر و سابه کی رم تو ناموست منفی هاشو ببین احمق ممبر با وپین تاپ شده احمق ممبر

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، AhmadReza_Moltafet گفته است:

کیرکی ر داریوش تو  ک س ماد ر فمیلی بیناموس فقط بلدی خودتو پشت فرم قایم کنی داریوش بهترین لیدر و سابه کی رم تو ناموست منفی هاشو ببین احمق ممبر با وپین تاپ شده احمق ممبر

کی.ر تو ک.ص امواتت بره ح.روم لقمه ت.خم داری بیا دمز حالیت کنم کی منفی میده نن.ه حرمله بی همه چیزا برین نامو.ستونو بزارید حراج باو 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Cristiano_Madison گفته است:

Kos Madarat Nanat Zirame Kharkose kiram to khodet vo nanat 

Nanat ro moghei ke dashatam dugi migayidam poshtesh be man bod migoft bebakhshid poshtam behet hast vali  nemidonam to chera enghad adab nadari kharkose

حوصله فینگلیش خوندن ندارم بچه سال برو تن فروشی کن فعلا زیر خا.یه های ادمینا که شاید نن.تو از لیست سیاه در بیارن نن.ه سگ تا تو باشی زیر تاپیک شکایت کسی گو.ه خوری نکنی اینجوری هم ضایع نشی جلو ملت

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. شکایت خود را در بخش "شکایت از لیدر" ثبت نمایید.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

🥂𝐷𝑜𝑛'𝑡 𝑝𝑟𝑒𝑑𝑖𝑐𝑡 𝑦𝑜𝑢 𝑓𝑢𝑡𝑢𝑟𝑒, 𝑏𝑢𝑖𝑙𝑑 𝑖𝑡! do.php?imgf=org-5291e4314d8f1.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...