رفتن به مطلب

Alois_Fearless

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Mahan_Chaos

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Alois_FearlessScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.4cb87c09ceac7b300d410ddd34d52d82.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.56a5212c79d6a4ec344953ed4d8a6c4e.jpg

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 31 داخل فکشن نیستم 

توضیحات شکایت: ایشون بی دلیل به من وانتد دادن

من داشتم میروندم که یک نیو پلیر هعی میخواست سوار ماشین بشه من نمی‌خواستم بعد داشت سوار میشد من فرار کردم که وانتد گرفتم داخل عکس هم هست که من گفتم به طرف پیاده Screenshot___SA-MP.thumb.jpg.cd20679ccfc0c810418c0ac8ce311ebd.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، Maha.mp4568 گفته است:

نام شما در بازی: Mahan_Chaos

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Alois_FearlessScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.4cb87c09ceac7b300d410ddd34d52d82.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.56a5212c79d6a4ec344953ed4d8a6c4e.jpg

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 31 داخل فکشن نیستم 

توضیحات شکایت: ایشون بی دلیل به من وانتد دادن

من داشتم میروندم که یک نیو پلیر هعی میخواست سوار ماشین بشه من نمی‌خواستم بعد داشت سوار میشد من فرار کردم که وانتد گرفتم داخل عکس هم هست که من گفتم به طرف پیاده Screenshot___SA-MP.thumb.jpg.cd20679ccfc0c810418c0ac8ce311ebd.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

اینجا بود که یک نیو پلیر Vdm کردید و فرار کردید باز برگشتید اینجا باز Vdm کردید آیدیتون ندیدم قبلش میدونستم وانتد بدم فرار میکنی اومدم وایسادم جلوت وانتد دادم میگفتی به من ایشون این کارو کرده من وانتد میدادم شما حق نداری Vdm کنید 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد .

- دلایل :

1. یکسان نبودن اسم اکانت داخل سرور و اکانت فروم

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

• Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...