رفتن به مطلب

Zaker_Winsmoke

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Jack_Sarbaz

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Zaker_Winsmoke

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): در فکشنی نیستم لول 30

توضیحات شکایت: دو وانتد گرفته بودم سر توهین ساعت 3:00 شد یک وانتد پاک شد دوباره یک وانتد دیگه داد که بشه 2 تا ( وانتد فیک ) مدرک میخام 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_2024-06-19-03-01-18-213_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.8f87c6cfc6b489e48048736651c1839a.jpgScreenshot_2024-06-19-03-29-50-283_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.bc4d51635fba7354fa29657f593c9e82.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ودرود من و عمو زاکر با هم داشتیم دور میزدیم که یهو این اومد و فحش به ما داد منو عمو هر کدوم یک وانتد osk بهش دادیم برا دتا فحشش

و درخواست دارم تبق قوانین برا فحش هایی که دادند جیل و میوت آنها ثبت بشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Baba_Zaker گفته است:

سلام ودرود من و عمو زاکر با هم داشتیم دور میزدیم که یهو این اومد و فحش به ما داد منو عمو هر کدوم یک وانتد osk بهش دادیم برا دتا فحشش

من قبل ساعت 3 شب دو وانتد فحش روگرفتم شما بعد ساعت 3 که یک وانتدم کم شد باز وانتد دادی و این مدرک رو تو داری رفیقت مدرک تورو گرفته گذاشته 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Baba_Zaker گفته است:

این مدرکت یک بار استفاده شده منظورم اینه سر این مدرک رفیقت Amo_Zaker دو وانتد داده قبل ساعت 3 شما هم باز بعد ساعت 3 که وانتدم یکیش پاک شد باز وانتد دادید مدرکت کو ؟ مدرک شما برا ساعت 2.50 دقیقه هست وانتدی که رفیقت دو تا داد هم مال ساعت 2.50 دقیقه بود . شما بعد ساعت 3 اومدی وانتد میدی باز ؟ مدرکت کو ؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد .

- دلایل :

1. یکسان نبودن اسم اکانت داخل سرور و اکانت فروم

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

• Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...