رفتن به مطلب

وانتد الکی/ Ezio_Lucifer

پست های پیشنهاد شده

نام من در بازی:Ace_Over

نام پلیری که از ایشان شکایت دارم: Ezio_Lucifer

اطلاعات اکانت من (لول و رنک و فکشن)

لول 15 رنک 6 فکشن ازتکس

توضیحات:  Godrat_Moltafet اومد اچ کیو ازتکس یکیو کاف کنه 

بعد یکی از هم فکشنی های بنده ایشون رو کیل کرد

بعد از دو دقیقه اقای Ezio_Lucifer به وانتد وانتد. Dm دادن بعد بهشون میگم چرا میگه دو نفر داشتن تیر میزدن اون وسط یه اف بی ای مرد بعد بعد میگه من کاری ندارم کی زد بعد میاد به من وانتد میده 

اگه من اقای Godrat_Moltafet رو زده باشم طبق قوانین خودشون باید وانتد بدن نه **** کلمه فیلتر شده **** دیگه 

مدارک:. (sms ها)

Screenshot_2023-03-19-17-37-10-429_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-03-19-17-37-06-506_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز دو سه نفر بودیم اونجا یه نفر بینتون وانتد داشت درگیری بود شما هم از طرف ما داشتید کیل می‌کردید هیچ قانونی مبنا بر اینکه چون شما اونو کیل کردی اون باید وانتد بده شکایت می‌کنی کامل شکایت کن شات از اون قانونم بزار دی ام کردید فرق نداره کی بوده تو اون یکی کشتی رفیقتم من کشت

لینک به دیدگاه

موقعی ک کیل نشدی نباید وانتد dm بدی طرف داشته tk میکرده چ ربطی داره تو وانتد دادی اگه هم ب تو شلیک کرد میشه frp طرف رو کیل میکنی ن موقعی یکی نکشتند وانتد dm میدی مکه نمیدونم dm یعنی چی یعنی قتل عجیبه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amir_Trool گفته است:

موقعی ک کیل نشدی نباید وانتد dm بدی طرف داشته tk میکرده چ ربطی داره تو وانتد دادی اگه هم ب تو شلیک کرد میشه frp طرف رو کیل میکنی ن موقعی یکی نکشتند وانتد dm میدی مکه نمیدونم dm یعنی چی یعنی قتل عجیبه 

دو نفری داشتن میزدن من ندیدم کی کیل کرد به هردو وانتد دادم 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Ezio گفته است:

دو نفری داشتن میزدن من ندیدم کی کیل کرد به هردو وانتد دادم 

1 ساعت قبل، Amir_Trool گفته است:

بعدشم کیل شدمه 

لینک به دیدگاه

موقعی ک وارن گرفتی میدونی وانتد الکی یعتی چی الان داری میگی داشتن بهت میزدن ولی تو اس مس نوشته شده تو بخاطری ک داشتی مجرم رو فراری میدادی واتتد گرفتی بخاطر همین هم وارن میگیری 

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Amir_Trool گفته است:

موقعی ک وارن گرفتی میدونی وانتد الکی یعتی چی الان داری میگی داشتن بهت میزدن ولی تو اس مس نوشته شده تو بخاطری ک داشتی مجرم رو فراری میدادی واتتد گرفتی بخاطر همین هم وارن میگیری 

حالا اینارو ولش جدیدا پیدی وانتد ۶ کاف می‌کنه ؟😂😂

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ کافی نبودن مدارک

2 _  استفاده نکردن از فرم شکایت

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...