رفتن به مطلب

James_Paradise

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Henry_Nemesis

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: James_Paradise

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level:33_ عضو فکشنی نیستم.

توضیحات شکایت:شوکر میزنه بعد بجای اینکه دسبند بزنن  وانتد ۳ را کیل میکنننن!!!!!!. دلیل وانتد دادن هم ازشون بپرسید.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.9d63631421a2489221957fad6d7179e6.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.06c7508cca88013428d19e8ab7536877.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 ساعت قبل، Henry_Nemesis گفته است:

نام شما در بازی: Henry_Nemesis

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: James_Paradise

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level:33_ عضو فکشنی نیستم.

توضیحات شکایت:شوکر میزنه بعد بجای اینکه دسبند بزنن  وانتد ۳ را کیل میکنننن!!!!!!. دلیل وانتد دادن هم ازشون بپرسید.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.9d63631421a2489221957fad6d7179e6.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.06c7508cca88013428d19e8ab7536877.jpg

سلام درود 

مدرک اتک دی ام شما:

تو عکس معلومه شما کیل کردید فقط من تا اومدم عکس بگیرم دیر شد و کسی جز شما اونجا نبود و شما وانتید اتک دی ام گرفتید بخاطر وانتید اتک دی ام بودید و جان بنده در خطر بود مجبور شدم کیل کنم شمارو وگرنه بنده نباید شمارو کاف کنم و شما در مدرک خودتون افشا هویت هم کردیدIMG_20240610_002338_651.thumb.jpg.f18fc657718525389261539f7b55f8c8.jpg

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، James_Paradise گفته است:

سلام درود 

مدرک اتک دی ام شما:

تو عکس معلومه شما کیل کردید فقط من تا اومدم عکس بگیرم دیر شد و کسی جز شما اونجا نبود و شما وانتید اتک دی ام گرفتید بخاطر وانتید اتک دی ام بودید و جان بنده در خطر بود مجبور شدم کیل کنم شمارو وگرنه بنده نباید شمارو کاف کنم و شما در مدرک خودتون افشا هویت هم کردیدIMG_20240610_002338_651.thumb.jpg.f18fc657718525389261539f7b55f8c8.jpg

سلام و درود مدرک وانتد شما به درستی ثبت شده و اینکه دلیل کیل شما میتونه همچی باشه 

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، James_Paradise گفته است:

سلام درود 

مدرک اتک دی ام شما:

یکم جلو تر گریین زون بوده و معلومه کسی جز شما ایشون رو نزده

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، James_Paradise گفته است:

سلام درود 

مدرک اتک دی ام شما:

ببخشید ولی من کیل نکردم یه نفر دیگه زدش احتمالا ماسک داشته چون خودم هم نفهمیدم کی زد.

جان شما در خطر بوده ؟! Hp شما پر بوده متوجه نمی‌شوم که چرا کیل کردید بجای دستبند..

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، Henry_Nemesis گفته است:

ببخشید ولی من کیل نکردم یه نفر دیگه زدش احتمالا ماسک داشته چون خودم هم نفهمیدم کی زد.

جان شما در خطر بوده ؟! Hp شما پر بوده متوجه نمی‌شوم که چرا کیل کردید بجای دستبند..

عزیزم چرا میخوای دروغ بگی؟

تو مدرک فیلم خودت هم هست پیدی به بنده گفتن که من کیلشون کنم که آف بشن که بنده کیل نکردم شما اومدی کیل کردی و کارتون نون آرپی میشه و بنده مجبور شدم به شما وانتید بدم چون شما گان داشتید و جان من در خطر بود کیل کردم شمارو

• Haha 1
لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Henry_Nemesis گفته است:

بعدم عزیز دلم همه ساختمون ها بلند هستن و امکان نداره کسی به این بلندی بتونه ایم بگیره بزنه

حالا جدا از این قضیه داش نهایتاً وارن بگیرم ولی کارت درست نیست بیای واسه یک بازی دروغ بگی  واسه یک بازی واقعا ارزش نداره دیگه فرهنگ خودتونو میرسونید

موفق باشید دوست عزیز❤️‍🔥

• Like 1
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، James_Paradise گفته است:

بعدم عزیز دلم همه ساختمون ها بلند هستن و امکان نداره کسی به این بلندی بتونه ایم بگیره بزنه

حالا جدا از این قضیه داش نهایتاً وارن بگیرم ولی کارت درست نیست بیای واسه یک بازی دروغ بگی  واسه یک بازی واقعا ارزش نداره دیگه فرهنگ خودتونو میرسونید

موفق باشید دوست عزیز❤️‍🔥

بعدم شما قوانین را خوندین؟!! شما فقط میتوانید وانتد های ۵ و ۶ را در سطح شهر کاف یا کیل کنین نه اینکه وانتد ۳ را

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Henry_Nemesis گفته است:

بعدم شما قوانین را خوندین؟!! شما فقط میتوانید وانتد های ۵ و ۶ را در سطح شهر کاف یا کیل کنین نه اینکه وانتد ۳ را

نمیخواد قوانین یاد ما بدی در صورتی ‌که جونتون هرجا مپ در خطر باشه مجاط به کیل کردن اون شخص هستید

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، Henry_Nemesis گفته است:

داداش زمانی که جونت در خطر باشه و با گان دی ام کنی میتونه کیلل کنه

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Ali_Paradise گفته است:

داداش زمانی که جونت در خطر باشه و با گان دی ام کنی میتونه کیلل کنه

من داشتم فرار میکردم جون اون در خطر بود؟؟ اومده دنبالم شوکر میزنه کیل میکنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد .

- دلایل :

1. شکایت بررسی و رد شد

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

• Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...