رفتن به مطلب

Yasin_Killer

پست های پیشنهاد شده

2 ساعت قبل، Leo_Hermanos گفته است:

باز بمال بمال برفستم ابرو خودت فمت بره؟

شاخ شدی شعور خوانوادگی که نداری میگیری فحش خوار مادر یارو میدی معلومه تربیت خوانوادگیت از اونورم فکنم کیلر خیلی خوشش میاد ممبر فمش فحش خوار مادر میده 

البته خیلیا شعور فهمشون تو کیلر بالاست مثل طاها محمد امین و ..... ولی خیلی دیگه تو فم کیلر خوششون میاد

(لفظ بقیه ندزد ۴تا چیز یاد بگیر بگو افرین )

واس کیلرا نمال ممنون ♥️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 ساعت قبل، Leo_Hermanos گفته است:

خشابی ندیده بودم 😂😂 با اک فیکت میای فحش میدی؟ خجالت بکش ولی دعا کن اون روز نرسه که من دستم بهت بخوره وگرنه جریان مهدی هیدن دوباره تکرار میشه

جریان اک فیک نمی‌دونم چیه ولی از هیچ کسی ترسی ندارم بچه جون تونستی تونستی از ت-خ-م پدرت بودی لرستان خرم آباد پا تو گذاشتی میبینمت واسه لوکیشن هم تلگرام پیام بده ببینم تو خرم آباد لرستان من مهدی هیدن من میشم یا ط ببینم مادر من پسر زاییده یا طُ

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

ناموسا من اصن هر مانوس نمیشناسم حساب نمیکنم هویت هم نمیدم بدو عمو جون توعم برو برا امتحانات بخون

فک کن توعه گو.ز پلشت از هویت حرف بزنی جمع کن باوا همه می‌دونن یه خایمال بیش نیستی! آمارتو همه دارن نیاز به گفتن نیست هویت هویت نکن پشمک

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

جریان اک فیک نمی‌دونم چیه ولی از هیچ کسی ترسی ندارم بچه جون تونستی تونستی از ت-خ-م پدرت بودی لرستان خرم آباد پا تو گذاشتی میبینمت واسه لوکیشن هم تلگرام پیام بده ببینم تو خرم آباد لرستان من مهدی هیدن من میشم یا ط ببینم مادر من پسر زاییده یا طُ

تا دروز پیش که تهران بودی اونم مشکلی نی پیدا میکنم ادمشو ببین تل لوک بده من دونبال ادمش میگردم فقط اگه فیک بدی دیگه بورو نیا

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، Leo_Hermanos گفته است:

تا دروز پیش که تهران بودی اونم مشکلی نی پیدا میکنم ادمشو ببین تل لوک بده من دونبال ادمش میگردم فقط اگه فیک بدی دیگه بورو نیا

من گفتم تهرانم xd لوکیشن هم دادم آدم ش پیدا کن الان

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

یاسین کوکا اسکرین پیاما خایمالی تو دارم هنوز xd 

جدی؟ معلومه ... کیه!

حداقل مثل تو نیستم که با پارتی یعقو.. رفتی منجیر شدی آیدی اسمت همچی کیلره بمال واس کیلر دنبال هویت نباش🤡🫵🏻🤣

• Haha 1
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Yasin_Coca گفته است:

جدی؟ معلومه ... کیه!

حداقل مثل تو نیستم که با پارتی یعقو.. رفتی منجیر شدی آیدی اسمت همچی کیلره بمال واس کیلر دنبال هویت نباش🤡🫵🏻🤣

پیام هات هست xd ببخشید هات ک‌ میگفتی از هویت برا من نگو ک تو شناخته شده ای‌ 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

من گفتم تهرانم xd لوکیشن هم دادم آدم ش پیدا کن الان

فحش بزارم هرکی داده؟ خ.ایه کردی با احسان نیا از خ.ایه ها بقیه بالا نرو 😂😂😂😂 سطحی دلیلی نمیبینم دیگه حسابت کنم

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Devil_Hermanos گفته است:

توعه پشمک بخوای به هرمانوس هویت بدی؟یادت رفته کدوم فم آدم شدی؟ یه Namestore بزن یادت بیاد کجا آدم شدی بعد بیا گنده تر از دهنت حرف بزن بچه جون😂

واقعا واس فم کیلر متاسفم همچین دلقک سطحی رو تو فم خودش راه داده که جلو اونهمه دولتی حرف زدنشو بلد نیس😂

بی شوخی برای فم هرمانوس متاسفم که تو بچه ساله **** کلمه فیلتر شده **** رو راه داده 

یک کاری نکن همین فمی هم که بزور رفتی توش  سیکت بزنیم

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

پیام هات هست xd ببخشید هات ک‌ میگفتی از هویت برا من نگو ک تو شناخته شده ای‌ 

بفرست برام پیوی‌ اونی که نفرسته🤭

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Behrooz_Killer گفته است:

بی شوخی برای فم هرمانوس متاسفم که تو بچه ساله **** کلمه فیلتر شده **** رو راه داده 

یک کاری نکن همین فمی هم که بزور رفتی توش  سیکت بزنیم

تو بزرگسالی او.بنه ای دلقک یدونه مدیک نتونستی نگه داری انقدر **** کلمه فیلتر شده **** مالی کردی دیموت زدنت تو چی میگی الدنگ برو با **** کلمه فیلتر شده **** مال جماعت بحث نمیکنم

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Devil_Hermanos گفته است:

تو بزرگسالی او.بنه ای دلقک یدونه مدیک نتونستی نگه داری انقدر **** کلمه فیلتر شده **** مالی کردی دیموت زدنت تو چی میگی الدنگ برو با **** کلمه فیلتر شده **** مال جماعت بحث نمیکنم

حالا خوبه من لیدر شدم تویی نه رنگ لیدری تو عمرت ندیدی چی باید خودت پاره کنی تا برسی

تخم داری بیا کال تصویری دَرِت بزارم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Behrooz_Killer گفته است:

حالا خوبه من لیدر شدم تویی نه رنگ لیدری تو عمرت ندیدی چی باید خودت پاره کنی تا برسی

تخم داری بیا کال تصویری دَرِت بزارم

مال این حرفا نیستی گ.وز پلشت این گ.وه خوریا به تو نمیاد ا.وبی میخوای بیای تصویری ک.ی.ر.م.و بخوری!!لیدر شدی یدونه ساب و منیجر نداری توی ویبوک همه می‌دونن چجوری لیدری گرفتی یه هفته هم نشد دیموت شدی گنده هم می.گو.زی؟؟ برو نبینم اینجا بما.لیا اینجام دولت نیست ا.وبی

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Yoones_Nemesis گفته است:

اخه نه وژدانن خجالت نکشیدی امدی هم فکشنیتو دادی فروم اون تورو آدم حساب کرد امد بهت یه چیز گفت باور کن حتا عکاسرو باز نکردم اما همونجا که گفتی تو یه فکشنیم فهمیدم که خیلی بی سطحی حتا سطح fba اوردی پایین با اینکارت حالا بخاطر رنک بوده یا چی به کنار این 15 روز تو یه فکشن تموم میشن میرن لاقل ادم باشیم که تو ادامه راه باهم بسازیم

تو دخالت نکن وقتی ایشون از هم فکشنی شکایت میزدن سطح نبودن الان این شکایت زده سطح شده؟؟! جالبه واقعا واس ما فقط خار دارع؟بیا برو ناموسا از انسانیت اینا حرف نزن خنده نده ملتو وقتی اینشون شکایت زده بود کجا بودی؟اونجام میومدی از انسانیت و دین خدا حرف می‌زدی

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Devil_Hermanos گفته است:

تو دخالت نکن وقتی ایشون از هم فکشنی شکایت میزدن سطح نبودن الان این شکایت زده سطح شده؟؟! جالبه واقعا واس ما فقط خار دارع؟بیا برو ناموسا از انسانیت اینا حرف نزن خنده نده ملتو وقتی اینشون شکایت زده بود کجا بودی؟اونجام میومدی از انسانیت و دین خدا حرف می‌زدی

ی فروم بیار من شایان داده باشم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۵ در 02:18، Yasin_Killer گفته است:

هر کی فحش خورده سزای اعمال زشت خودش بوده و کارما پس داده 

می زنی ضربتی ضربتی نوش کن

هویت نمیدم به هرمانوس

ن تو گوز کدوم؟......

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Yoones_Nemesis گفته است:

خوب حالا تو چرا جو گرفتت یارو برای خایمالی یارشو فروخت که رنک بگیره اخرشم‌گرفت؟ حالا اون شاید یچیز دیگه میخواست اما به اینکارش میگن خای.مالی یا بچگونه کاری که فقط بچها انجام میدن نشون دادن سطح پایین خودش امثال اینارو باید بشناسیم کسی بهشون محل سگم نده بای امثال این بچه ها که یارفروشی میکنن از بازی قطع بشه تو ال اس هم یکی هست اسمشو نمیبرم رنک پاین بود اینقدر مالید رنکش رفت بالا حالا براما شاخ شده😂 شماها حقتونه سپهر بیاد لیدرتون شه آدمتون کنه تا دیگه از این گوهخوریا نکنید

حالا تو این وسط گ.وز کدوم کو.نی؟تو پشمک اومدی از سطح حرف میزنی؟این یارو لیاقتش همینه وقتی گو.ه هم فکشنی رو میخوره میگه سیکتو از فبی میزنم هم فکشنی هم شکایت میزنه دیگه توعم کارت خ.ایه مالیه دیگه الان اینجا دقیقا داری چیکار میکنی؟خ.ا.ی.ه.م.ا.ل.ی قشنگ واسط حجی کردم حالیت بشه دیگه از این گ.وها نخوری

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Devil_Hermanos گفته است:

حالا تو این وسط گ.وز کدوم کو.نی؟تو پشمک اومدی از سطح حرف میزنی؟این یارو لیاقتش همینه وقتی گو.ه هم فکشنی رو میخوره میگه سیکتو از فبی میزنم هم فکشنی هم شکایت میزنه دیگه توعم کارت خ.ایه مالیه دیگه الان اینجا دقیقا داری چیکار میکنی؟خ.ا.ی.ه.م.ا.ل.ی قشنگ واسط حجی کردم حالیت بشه دیگه از این گ.وها نخوری

عزیز این چه طرز صحبت کردنه داخل فروم خجالت بکش 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

وقتی این ماجرا تموم شد رفت چرا باز باهم بحث میکنید،؟ کسی با کسی مشکل داره پیوی تل هم مشکلشون رف کنن اینجا فوروم ملت دارن نگا میکن

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Yoones_Nemesis گفته است:

خوب حالا تو چرا جو گرفتت یارو برای خایمالی یارشو فروخت که رنک بگیره اخرشم‌گرفت؟ حالا اون شاید یچیز دیگه میخواست اما به اینکارش میگن خای.مالی یا بچگونه کاری که فقط بچها انجام میدن نشون دادن سطح پایین خودش امثال اینارو باید بشناسیم کسی بهشون محل سگم نده بای امثال این بچه ها که یارفروشی میکنن از بازی قطع بشه تو ال اس هم یکی هست اسمشو نمیبرم رنک پاین بود اینقدر مالید رنکش رفت بالا حالا براما شاخ شده😂 شماها حقتونه سپهر بیاد لیدرتون شه آدمتون کنه تا دیگه از این گوهخوریا نکنید

این بحث به تو مربوط نمیشه بالا یه چی گفتی  کسی جوابت نداد خودتو نوخود هر اشی نکن بحث تموم شده بعد ۳ روز چرا باز داری حاشیه درس میکنی؟

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Yasin_Killer گفته است:

عزیز این چه طرز صحبت کردنه داخل فروم خجالت بکش 

آها گرفتم چیشد

بیرون فروم تو گیم ناموسی میدی اینجا که میرسه خودتو مظلوم نشون میدی؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 12:01، Yoones_Nemesis گفته است:

هر چیزی که خ.. نیست یارو تربیت نداره حقشه بدن فروم🤡🤣

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. بازیکن از قبل مجازات شده است.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

• Haha 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...