رفتن به مطلب

وارد نشدن

mohammad8

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من بازی رو تازه نصب کردم وقتی وارد میشم ازم رمز میخواد مینویسه شما ثبت نام شده اید ولی من رمزی نذاشتم هر رمزی هم میزنم برای اکانت وارد نمیشه

Screenshot (11).png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۳/۳/۱۴ در 17:34، mohammad8 گفته است:

سلام وقت بخیر من بازی رو تازه نصب کردم وقتی وارد میشم ازم رمز میخواد مینویسه شما ثبت نام شده اید ولی من رمزی نذاشتم هر رمزی هم میزنم برای اکانت وارد نمیشه

Screenshot (11).png

با شمارت از طریق سایت رمز بازی رو عوض کن و اکانت رو برگردون

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۴ در 17:34، mohammad8 گفته است:

Screenshot (11).png

سلام ، اگه تازه وارد هستید و قصدتون ساخت اکانت هست از یک اسم دیگه استفاده کنید زیرا این اسم توسط یک بازیکن دیگر تصاحب شده و امکان اینکه شما این اسم رو انتخاب کنید نیست !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...