رفتن به مطلب

کمک لازم دارم

Capitan

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان من همین چند دقیقه پسش بن شدم به دلیل رل سل ولی هیچ رل سلی انجام ندادم عضو فکشن فبی بودم کارمند نمونه هم بودن  چون افراد زیادی ضد من بودن برام پاپوش ساختن لطف کنید من جرمی مرتکب نشدم لطفا ان بن کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۳/۳/۸ در 18:57، Capitan گفته است:

سلام به همه عزیزان من همین چند دقیقه پسش بن شدم به دلیل رل سل ولی هیچ رل سلی انجام ندادم عضو فکشن فبی بودم کارمند نمونه هم بودن  چون افراد زیادی ضد من بودن برام پاپوش ساختن لطف کنید من جرمی مرتکب نشدم لطفا ان بن کنید

سلام ، در دیسکورد سرور تیکت گزارش را باز کنید و در آنجا به همراه عکس بن شدنتون و توضیحات را در آنجا ارسال کنید 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۴/۲۷ در 15:47، Moin_God گفته است:

من باید هرچه زودتر اولم رو به 15برسونم سریع تمرین راه لول آپ چیه

نیم ساعت قبل از سر ساعت در بازی حضور داشته باشید و تا ساعت جدید در بازی باشید Pay Day دریافت می‌کنید که این Pay Day بهتون Xp میده و هر لول هم به چند Xp نیاز داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...