رفتن به مطلب

Martin_Brave

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Jasem_Impaired

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Martin_Brave

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول ۱ تازه وارد بازی شدم 

توضیحات شکایت: من تازه وارد سرور شده بودم که این پلیر بدون هیچ دلیلی به من وانتد داده و منو جیل کردکه اتک دادم و دی ام کردم من لول ۱ ام  وتازه هم وارد سرور شده بودم و هیچ گانی هم نداشتم این چه وضعشه امیدم ی کم بازی کنیم خراب کردن همه چیزو رو   لطفا رسیدگی بشه و مجازاتش کنید spacer.png spacer.pngspacer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

59 دقیقه قبل، Jasem_Impaired گفته است:

توضیحات شکایت: من تازه وارد سرور شده بودم که این پلیر بدون هیچ دلیلی به من وانتد داده و منو جیل کردکه اتک دادم و دی ام کردم من لول ۱ ام  وتازه هم وارد سرور شده بودم و هیچ گانی هم نداشتم این چه وضعشه امیدم ی کم بازی کنیم خراب کردن همه چیزو رو   لطفا رسیدگی بشه و مجازاتش کنید spacer.png spacer.pngspacer.pngتو یه اتک بودم که تعدادشون بالا بود احتمالا فرد لف داده تا وانتد بدم می‌تونستی پیام بدی چک میکردم تهش وانتدت پاک میشد

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Jasem_Impaired گفته است:

توضیحات شکایت: من تازه وارد سرور شده بودم که این پلیر بدون هیچ دلیلی به من وانتد داده و منو جیل کردکه اتک دادم و دی ام کردم من لول ۱ ام  وتازه هم وارد سرور شده بودم و هیچ گانی هم نداشتم این چه وضعشه امیدم ی کم بازی کنیم خراب کردن همه چیزو رو   لطفا رسیدگی بشه و مجازاتش کنید spacer.png spacer.pngspacer.png

احتمالا Dm کردی بازی بستی وقتی دوباره اومدی وانتد داده

لینک به دیدگاه

هم اکنون، 𝘼𝙡𝙞_𝘾𝙤𝙘𝙖 گفته است:

شاتش دارم با حالا آن دیوتی اومده hq گنگ واگوس

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، 𝘼𝙡𝙞_𝘾𝙤𝙘𝙖 گفته است:

نه بابا دی ام کجا بود اصن من بعد ۲ ۳ سال اومدم بازی کنم که این اینطوری کرد اگه مدرکی داره ارائه بده اگه هم نداره وارن بگیره

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Iii گفته است:

تو یه اتک بودم که تعدادشون بالا بود احتمالا فرد لف داده تا وانتد بدم می‌تونستی پیام بدی چک میکردم تهش وانتدت پاک میشد

چی میگی تو درجا وانتد دادی و بعد هم کاف کردی بعدش هم رفتم جیل ریدی میخوای جمش کنی دیگه حرفی باقی نمیمونه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Jasem_Impaired گفته است:

چی میگی تو درجا وانتد دادی و بعد هم کاف کردی بعدش هم رفتم جیل ریدی میخوای جمش کنی دیگه حرفی باقی نمیمونه

ک.شر نگو درجا تو ک.نت بود از زون واگوس اومدم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...