رفتن به مطلب

Ebi_Keydo

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Arash_Sarbaz

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Ebi_Keydo

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): nopo . Rank 4

توضیحات شکایت: پلیر Ebi_Keydo بدون اینکه بدونه جرم شخصی که  داره کیل میکنه با ۳ وانتد چی بوده و مدرکش چی بوده شروع میکنه تو کاره منی که عضو نوپو هستم  دخالت میکنه و میبینه و میدونه که من دارم دستگیرش میکنم من دارم کیلش میکنم ... ایشون چرا دخالت کرد ؟ اگر جیل دزدی نیست چیه ؟ و با کدوم مدرک کیلش کرد با ۳ وانتد ؟؟ من وانتدشو دادم من دنبالش بودم من مدرکشو دارم ، انوقت یه fbi از همه جا بیخبر شروع میکنه دخالت کردن تو کاره منی که یکساعت دنبالش بودم . لطفا رسیدگی کنید و خواهش میکنم مسئولیت سازمان Nopo و FBI رو جدا کنید ... چرا باید برای دستگیری یک نفر مجرم هم نوپو هم fbi دنبالش برن ؟ اگه مسئولیتشون جداست اگه نوپو کارش امنیت فمیلی هاست پس چرا تو هر اتکه فمیلی fbi هم هستن ؟ .... ایشون حتی برای گفتن همکاری هم نه ایستاد... همه زحمتشو یکی دیگه کشیده ، جیلشو یکی دیگه برده آقا بخدا به پیر به پیغمبر انصاف نیست. تمام سازمان های پلیسی فشار روانی روشونه منی که نوپو هستم دارم مجرم میبرم کلی فحش ناموسی میخورم از مجرمی که خودش میدونه کارش جرمه اما ناموسی میده ...

فیلم اولی مربوط کاره ایشون هست 

فیلم دومی هم مربوط به مدرکم و دلیلی که خواستم مجرم رو کیلش کنم چون anim cut زد .. خواهشا یه فکری بکنید Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.aaabbd24161bc70a66cad38b7cf6a19b.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.912bdca0eeb23d196733ca9328a81a41.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب مجرمی که کات انیم می‌کنه رو باید کیل کرد دیگه اگه اینجوری باشه ریکورد بر علیه خودته چون خودتم داشتی بدون شوکر اقدام به کیل میکردی خب نتونستی کیل کنی از رو فشار نباید فروم بدی که باید بنویسی همکاری شات بگیری😂

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، 18ehsan18 گفته است:

خب مجرمی که کات انیم می‌کنه رو باید کیل کرد دیگه اگه اینجوری باشه ریکورد بر علیه خودته چون خودتم داشتی بدون شوکر اقدام به کیل میکردی خب نتونستی کیل کنی از رو فشار نباید فروم بدی که باید بنویسی همکاری شات بگیری😂

اونی که نمیدونست کات انیم زده چرا بی دلیل کیل میکنه ؟ با 3 وانتد ؟  وانتدشو من دادم مدرکشم من گرفتم کات انیم زد منم حق کیلشو داشتم ولی اون چی ؟ میدونست ؟ نه ..  اومد جیل دزدی کرد با اینکه میدونست من دولتیم باید میکشید کنار تا من به کارم برسم ... 

لینک به دیدگاه

مجرمی که اقدام به فرار کنه کیل کردنش مجازه برو قوانین بخون اون مجرمم من فیند کرده بودم وقتی رسیدم دیدم فرار می‌کنه اقدام به کیل کردم اگه ادعا داری که fbi وانتد ۳ داره کیل خودت چرا داری کیل میکنی؟! از چی شکایت زدی دقیقا من نمیدونم حتی نمی‌خواستم جواب بدم ادمین خودش ببینه قضاوت با اون هیچ کار غیر قانونی من نکردم تو ریکورد که اومدی شکایت!

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

مجرمی که اقدام به فرار کنه کیل کردنش مجازه برو قوانین بخون اون مجرمم من فیند کرده بودم وقتی رسیدم دیدم فرار می‌کنه اقدام به کیل کردم اگه ادعا داری که fbi وانتد ۳ داره کیل خودت چرا داری کیل میکنی؟! از چی شکایت زدی دقیقا من نمیدونم حتی نمی‌خواستم جواب بدم ادمین خودش ببینه قضاوت با اون هیچ کار غیر قانونی من نکردم تو ریکورد که اومدی شکایت!

مجرمی که اقدام به فرار کنه باید بهش شوکر زد نه کیلش کرد ... من مدرک خودم رو دادم که چرا خواستم کیلش کنم دوتا فیلم فرستادم تو فیلم دومی که وانتدشو خودم ثبت کردم شوکر زدم ولی اقدام به انیم کات کرد برای همین برای خودم مجاز دونستم که کیلش کنم ، تو هم اگر مدرکی داری که ثابت کنه که چرا خواستی کیلش کنی من حرفی ندارم ... شما هم دخالت کردی هم بدون دلیل کیلش کردی ، هم جیل دزدی کردی ، اگر عادلانه تصمیم گرفته بشه خیلی راحت میشه فهمید حق با کیه ... 

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

شما وقتی رسیدی دیدی که من دارم دستگیر میکنم یا کیلش میکنم چرا اومدی دخالت کردی آقای عزیز مگه من اونجا حضور نداشتم ؟؟؟ جرمشو من ثبت کردم وانتدشو من دادم یکساعتم دنبالش بودم تا رسیدم اونجا از موتور پرت شد پایین  احتمالا بعلت پینگ بالا ،  Hp مجرم کم کردم ، تیر خلاص رو شما زدی و دخالت کردی ، این رفتاره شما دوتا وارن داره .. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ebi_Keydo گفته است:

من میخواستم کیلش کنم چون مدرک داشتم از لحظه اولیه وقوع جرم و وانتد دادنش تا هنگام تعقیب و گریز خودم بودم و فیلم گرفتم تاااا لحظه ای که شما رسیدی و دخالت کردی بدون هیچ دلیلی و آخر هم شما کیلش کردی .... خواسته من اینه که آیا مدرکی شما داری که  ثابت کنه چرا کیلش کردی ؟ و چرا دخالت کردی ؟ و چرا برای گفتن همکاری حتی نه ایستادی ؟ 

لینک به دیدگاه

سر یه جیل فشار نخور من کارمو درست انجام دادم کارمم گرفتن جیله وقتی میبینم مجرمی اقدام به فرار می‌کنه چرا نباید بهش شلیک کنم وقتی خود شما تو اون صحنه داری شلیک میکنی منم وایسادم نگاه میکردم؟نه طبیعتاً باید مجرم رو کیل میکردم هیچ کار غیرقانونی انجام ندادم سر یه جیل الکی شکایت نزن دوست عزیز به درود!

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. شکایت بررسی و رد شد 

جناب شخصی که کات انیم انجام داده مجازات میشه و شما هم در صورتی که شخص در حال فرار بوده بدون توجه به اخطار یا دنبال درگیری بوده کیل کردنش آزاد هست 

و مورد دوم باید عزیز باید با فکشن های دیگ همکاری داشته باشید نه دشمنی ! 

هر شخصی کات انیم انجام داد میتونید ازش شکایت کنید یا فحاشی انجام داد کاملا به جا مجازات خواهند شد .

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

• Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...