رفتن به مطلب

Amirreza_Nostalgia

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Arash_Sarbaz

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Amirreza_Nostalgia

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): level 17 . فکشن Nopo rank 3

توضیحات شکایت: دنبال یه مجرم ۶ وانتده بودم ( جرمش اتک به نوپو بود  )  که داخل ی ماشین بود با چند نفر ،  از این چند نفر یکیشون  دولتی بود به اسم Amirreza_Nostalgia 
ایشون گفت من نمیزارم بگیرتت 
خواستم وانتده همکاری با مجرمشو بدم دیدم نوشته دولتیه

دقیقا داشت فراریش میداد به بهونه اینکه آف دیوتیه  ، بجای همکاری برای دستگیری ، فراریش میداد 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.0c85c1704c536e4f831afcc46bb8ce7b.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.c755e38ac720a426a24414a2c1142ed7.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولین عزیز من آف دیوتی بودم دومن هم دومن خودم حتی بهش سه تا وانتد داد بد من ۲ بار کشت دیگه نتونستم کاری کنم گفتم منم ببر منم گفتم نمیزارم بگیرتت مگه کاری کردم یا تو زدم 

لینک به دیدگاه

اونجا هم پیاده شد گفتم نمیزارم داشتم حرف میزدم کاری هم نکردم بد شما هم اشتباه میکنی میای بیرون شهر اصلا بیرون شهر به شما ربطی ندارد عزیز

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، AMIR_TAHMASBI گفته است:

اولین عزیز من آف دیوتی بودم دومن هم دومن خودم حتی بهش سه تا وانتد داد بد من ۲ بار کشت دیگه نتونستم کاری کنم گفتم منم ببر منم گفتم نمیزارم بگیرتت مگه کاری کردم یا تو زدم 

کاری به جمله بندی پیامات ندارم مثل پسربچه های ۱۲ سالست ... 

ولی دفعه بعدی خواستی دروغ بگی و سناریو بچینی قشنگ فکر کن مثل الان برملا نشه ... تمام فکشنا شده رفیق بازی امثال شما باعث میشه یکی مثل من یا هرکس دیگه ای که پایبند به قانونه از سرور دلزده بشه تهش ی وارن میخوری و خلاص ولی من اگه جای لیدرت بودم ده بار کیکت میکردم تا دروغ نبندی عزیزم .... شما اگه وانتدشو دادی چرا تو فیلم زیر دستگیرش نکردی ؟؟ چرا اون تورو نکشت طبق ادعای خودت ؟؟؟ راحت رفیق بازی کردی مثل مرد بگو آره رفیق بازی کردم .... راحت گذاشتی فرار کنه خودتم همراهش بودی و کمکش کردی ... خلاص

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، AMIR_TAHMASBI گفته است:

اونجا هم پیاده شد گفتم نمیزارم داشتم حرف میزدم کاری هم نکردم بد شما هم اشتباه میکنی میای بیرون شهر اصلا بیرون شهر به شما ربطی ندارد عزیز

دروغ میگی وگرنه مدرک میدادی برای تمام ادعاهات ... شما حق آف دیوتی نداری زمانی که تایم کاریه .. گذاشتی afk بشه  ... راحت وانتدای رفیقاتو پاک میکنی 

لینک به دیدگاه

دومن هم تایم کاری نیست سوم هم اینکه اونا من دادم داشت می‌گفت پاک کن گفتم من خودم دادم وقتی داری تیر میزی نمتونم پاک کنم 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Amirreza_Nostalgia مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...