رفتن به مطلب

Jafar_Vampire

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Ali_Senator7

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Jafar_Vampire

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 1 

توضیحات شکایت: ایشون بدون هیچ اخطار و تذکری درجا همون لحظه وانتده vdm میده ... اومده داخل ساحل که یه مشت فقیر و لول پایین دارن کار میکنن دنبال جیل فیک هستش تا بلکه ی چیزی امروز کاسب بشه ..‌شوکر الکی میزنه ..‌زندان پر شده از زندانیایی که لول پایینن و تازه اومدن سرور ... بنده باگ شدم اصلا متوجه vdm خودم نشدم میخواستم از ساحل برم بیرون تا دیدم شوکر زده منم میخواستم صحنه رو ترک کنم تا مشکلی پیش نیاد ولی ایشون عادت کرده به جیل فیک زدن اونم تو ساحل .... گتو رو با اون همه آدم و مجرم  ول کرده  اومده ساحل ... خنده داره 😂😂

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.f0ae4c7efe2935866d82879b36c9f16e.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.cb5e7ede42b710bf9d3f5a7957a603b8.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 دقیقه قبل، ali_senator گفته است:

نام شما در بازی: Ali_Senator7

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Jafar_Vampire

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 1 

توضیحات شکایت: ایشون بدون هیچ اخطار و تذکری درجا همون لحظه وانتده vdm میده ... اومده داخل ساحل که یه مشت فقیر و لول پایین دارن کار میکنن دنبال جیل فیک هستش تا بلکه ی چیزی امروز کاسب بشه ..‌شوکر الکی میزنه ..‌زندان پر شده از زندانیایی که لول پایینن و تازه اومدن سرور ... بنده باگ شدم اصلا متوجه vdm خودم نشدم میخواستم از ساحل برم بیرون تا دیدم شوکر زده منم میخواستم صحنه رو ترک کنم تا مشکلی پیش نیاد ولی ایشون عادت کرده به جیل فیک زدن اونم تو ساحل .... گتو رو با اون همه آدم و مجرم  ول کرده  اومده ساحل ... خنده داره 😂😂

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.f0ae4c7efe2935866d82879b36c9f16e.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.cb5e7ede42b710bf9d3f5a7957a603b8.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

معذرت میخوام . فیلم رو اشتباهی فرستادم .. 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. مدارک رو کامل و درست در یک فرم ارسال کنید !

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...