رفتن به مطلب

Loki_Matrix

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Diego_Dietsan 

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Loki_Matrix

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول ۱۵ تو هیچ فکشنی نیستم

توضیحات شکایت:من داشتم با هلیکوپتر بالای Spawn دور میزدم که یهو ایشون وانتد بی دلیل و مدرک vdm میدهد!! که اصلا پره های هلیکوپتر به هیچکسم نخورده و کشته نشده و بالا spawn بودم.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)Screenshot(228).thumb.png.992331afc0c7dea0e52b9b4e6e45ea64.pngScreenshot(229).thumb.png.ecc624ca48c5053320eb183ad1898579.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 ساعت قبل، Loki_Matrix گفته است:

سلام درود شما قصد vdm داشتی و کردی شما امینیت بازیکنان رو به خطر انداختید  اینم مدارک خدمت شما :

Screenshot_-_VideoPlayer.thumb.jpg.f75b540b265b5e85f834406575fce02f.jpg

اولن در ریکورد فیلم اولیتون هیج کیل و Vdm صورت نمی گیرد و اینکه در این ریکورد یه لحظه مشکل شخصی پیش آمد و تعادلم بهم ریخت و دوباره رفتم بالا

دومن در این شات  که دادید اصلا هیچ ایدی یا اسم معلوم نیست و ناقص هست هست این شات و دلیل ب اینکه هلیکوپتر افتاده بود کیل کردن من بوده است در آسمان با اسلحه M4 که خودتون کردید بعد از وانتد و خیلی دقت کردم اصلا اسم من نیست نامعلوم است و در آن زمان جیل بودم و فقط هلیکوپتر مانده بود ازمن و تو سو استفاده کردی از جنازه هلیکوپتر که افتاده بود و شات گرفتی که مثلا Vdm  صورت گرفته است!! که همینطور هم گفتم این شاتتونم ناقصه نه اسمی نه ایدی درستی است.

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، diego گفته است:

اولن در ریکورد فیلم اولیتون هیج کیل و Vdm صورت نمی گیرد و اینکه در این ریکورد یه لحظه مشکل شخصی پیش آمد و تعادلم بهم ریخت و دوباره رفتم بالا

دومن در این شات  که دادید اصلا هیچ ایدی یا اسم معلوم نیست و ناقص هست هست این شات و دلیل ب اینکه هلیکوپتر افتاده بود کیل کردن من بوده است در آسمان با اسلحه M4 که خودتون کردید بعد از وانتد و خیلی دقت کردم اصلا اسم من نیست نامعلوم است و در آن زمان جیل بودم و فقط هلیکوپتر مانده بود ازمن و تو سو استفاده کردی از جنازه هلیکوپتر که افتاده بود و شات گرفتی که مثلا Vdm  صورت گرفته است!! که همینطور هم گفتم این شاتتونم ناقصه نه اسمی نه ایدی درستی است.

مدارک شما کافی نیست شما در رکورد اول قصد vdm کردن داشتید بعد هیلکوپتر شما 

افتاد روی بازیکنان 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Loki_Matrix گفته است:

مدارک شما کافی نیست شما در رکورد اول قصد vdm کردن داشتید بعد هیلکوپتر شما 

افتاد روی بازیکنان 

خیر این نظر شخصی خودتونه و ادمین باید  تصمیم بگیرد و از خودم دفاعیه کردم  در ریکورد خودتون vdm دیده نمیشه همینطور که گفتم یه لحظه کار شخصی داشتم تعادل بهم ریخت و هنوز قوانین نخوانده اید که هر موقع vdm یا کیل با پره های هلیکوپتر جلو خودتون صورت گرفت  وانتد داره؟!؟؟ نه اینکه همینجوری بدون هیچ مدرکی که  vdm صورت نگرفته وانتد بدی؟؟؟؟لطفا پیگیری کنین.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Loki_Matrix مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

• Amin_Matrix این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...