رفتن به مطلب

Sepehr_Avenger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Marko_Seville

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Sepehr_Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 22/توی هیچ فکشنی نیستم

توضیحات شکایت:این جناب به من وانتد حمل گان داد بدون اینکه درخواست licبکند و من مجوز گان را دارم در هنگا رفتن به سازمان ال اس پیدی بهش گفتم که من مجوز دارم ولی اون گوش نکرد و من رو برد جیل. درخواست دارم که این فرد مجازات شود

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۲۰۰_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۲۰۴_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۰۴۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۰۱۸_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 دقیقه قبل، Marko_Seville گفته است:

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 22/توی هیچ فکشنی نیستم

توضیحات شکایت:این جناب به من وانتد حمل گان داد بدون اینکه درخواست licبکند و من مجوز گان را دارم در هنگا رفتن به سازمان ال اس پیدی بهش گفتم که من مجوز دارم ولی اون گوش نکرد و من رو برد جیل. درخواست دارم که این فرد مجازات شود

اول اینکه ایشون نباید درخواست لایسنس از شما بکنن بلکه شما باید بهشون درخواست بدید ، دوما طبق اسکرین شاتایی که دادید چیزی از اینکه بهش گفته باشید مجوز حمل گان دارید نیست ، سوما اگر شما واقعا مجوز حمل گان داشتید باید داخل جیل اسکرین میگرفتید از لایسنس هاتون و اینجا ارسال می‌کردید 

• Like 1
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Belphegor_Wonkru گفته است:

اول اینکه ایشون نباید درخواست لایسنس از شما بکنن بلکه شما باید بهشون درخواست بدید ، دوما طبق اسکرین شاتایی که دادید چیزی از اینکه بهش گفته باشید مجوز حمل گان دارید نیست ، سوما اگر شما واقعا مجوز حمل گان داشتید باید داخل جیل اسکرین میگرفتید از لایسنس هاتون و اینجا ارسال می‌کردید 

قربونت برم اینم مدرک که من به شما میگم /yes بزن که مجوز هارو ببینی ولی نادیده میگیری وقتیم که اسکرین رو گرفتم چت پرمیوم سر هم میومد و معلوم نشد که درخواست دادم  ولی نادیده گرفتی که میگم من مجوز دارم /yes بزن

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۱۲۰_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۱-۲۱۳۱۱۴_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Marko_Seville گفته است:

سلام

گرین زون گان دستت بود

Screenshot_2024-04-11-20-29-58-097_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.b445fc97eccd7310fe75d2f4dd403572.jpgScreenshot_2024-04-11-20-30-05-159_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.27034be5e2940963328c66557f5a2576.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. وانتد شما به درستی ثبت شده .

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...